3buch

Tnie przy pisaniu klawiaturą

Recommended Posts

Witam.

jakiś czas temu kupiłem MI 4 LTE 2/16 i w sumie byłem zadowolony ale za mały trochę dla mnie więc dałem go dziewczynie i kupiłem RN3.

Dziewczyna mi marudzi że klawiatura podczas pisania sms czy to w messengerze jej tnie i rzeczywiście tak jest bo wciśnie się kilka znaków szybko i po chwil się wpiszą. Ja jak go używałem 2 tygodnie to nic takiego nie miałem. Zaktualizowałem jej MIUI jakiś miesiąc temu i zainstalowałem klawiaturę boto keyboard i nic to nie dało. nie zawsze jej tnie ale często. Dodam od siebie że ja mam RN3 wersje snap650, 3/32 i też miałem u siebie tak 2 razy ale ubiłem procesy i sie poprawiło. U Niej się nie poprawia.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Miałem też wszystko dobrze, od ostatniej aktualizacji takie kwiatki wyskoczyły. Miałem wcześniej wersje z października chyba i było ideolo. Podkusiła mnie aktualizacja i teraz mam to samo, a szkoda

Dnia 20.01.2017 o 15:47, 3buch napisał:

no nic chyba trzeba wgrać starszą aktualizację.

Klawiatura Google czy Xperia?

Mam dokładnie ten sam problem ale wyłącznie z klawiaturą swift (w sumie wolałbym xperii ale nie mogę znaleźć). Na standardowej to nie działa. I nie jest to kwestia softu nowszego, bo sam siedzę na 4.4 /5.12.17 . Testowałem też inne klawiatury i "niestety" te działają świetnie, jedynie swift tak szarpie. Niestety, bo tylko xperii i swift mi pasują. Być może są pisane na tych samych.. "cosiach"? Nie wiem jakiego słowa użyć, nie jestem programistą.

• Confused 1

Proponuję wyczyścić historę sms-ów, i może innych komunikatorów, ale przede wszystkim sms. Zauważyłem że przy osiągnięciu pewnej masy krytycznej sms-ów, urzadzanie praktycznie przestaje chodzić, wpisywanie czegokolwiek wyglądało tak jak w opisie - mega lagi. Nie dotyczy to tego konkretnego modelu ani nawet Xiaomi, może bardziej androida lub softu klawiatury - nie wiem ale kilka razy miałem już podobny problem z inną marką i pomogło właśnie takie czyszczenie, może pomoże i w tym przypadku.

Edited by krzychu

13 godzin temu, PaolloKK napisał:

Klawiaturę Xperia masz w starszych dodatkach z miuipolska jbc

W nowych dodatkach również jest klawiatura Xperia:

"Paczka dodatków MIUIPolska zawiera:

• Blokadę reklam w aplikacjach (/etc/hosts)
  • Nową klawiaturę Xperia
  • Samouczek MIUIPolska
  • Aplikację MiCenter"

Guest
This topic is now closed to further replies.