Skocz do zawartości

Czy MiPad2 jest dla mnie?


Paczka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

zastanawiam się nad ww. tabletem, przeczytałem kilka wątków, generalnie użytkownicy zgłaszają się na forum kiedy mają jakiś problem - jasna sprawa, niestety tematów\postów tego typu jest sporo, stąd moje pytanie, czy ostatnie wersje softu są już na tyle dobre, że można skupić się na używaniu tabletu a nie śledzeniu forum celem rozwiązania kolejnych błędów? przerobilem niestety tego typu urządzenie już wczesniej, dzis nieuzywane leży w szufladzie, mimo teoretycznie niezlego hardware'u jest niużywalne

tak więc: czy polecisz MiPad2 i z jakim softem jeśli nie chcę bawić się we wgrywanie kolejnych romów tylko używać go?

urządzenie prawdopodobnie kupowałym od "Technos" przez Allegro, widziałęm w opisie aukcji , że wgrywają OS z MIUI Polska

dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez Paczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

zależy do czego chcesz używać tablety. Pamiętaj że nie ma pełnej funkcjonalności Miui, synchronizacji z chmurą, panelu sterowania itd.

Jak zainstalujesz wersję stabilną to możesz spokojnie używać. Ja nie narzekam (za***isty wyświetlacz i niezła dziurka na słuchawki).

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Tablet jest super ale tylko z xiaomi.eu - jednak instalacja xiaomi.eu nie jest taka prosta jak w telefonach przynajmniej w mojej ocenie a robilem juz mi5, mi4c redmi4, rn4 i z tabletem zeszlo mi najdluzej. Ale fakt ze po instalacji jest to naprawde swietny sprzet, przesiadam sie z ipada mini i w niczym ten sprzet mu nie ustepuje. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...