Jump to content

Czy MiPad2 jest dla mnie?

Paczka

Recommended Posts

Cześć,

zastanawiam się nad ww. tabletem, przeczytałem kilka wątków, generalnie użytkownicy zgłaszają się na forum kiedy mają jakiś problem - jasna sprawa, niestety tematów\postów tego typu jest sporo, stąd moje pytanie, czy ostatnie wersje softu są już na tyle dobre, że można skupić się na używaniu tabletu a nie śledzeniu forum celem rozwiązania kolejnych błędów? przerobilem niestety tego typu urządzenie już wczesniej, dzis nieuzywane leży w szufladzie, mimo teoretycznie niezlego hardware'u jest niużywalne

tak więc: czy polecisz MiPad2 i z jakim softem jeśli nie chcę bawić się we wgrywanie kolejnych romów tylko używać go?

urządzenie prawdopodobnie kupowałym od "Technos" przez Allegro, widziałęm w opisie aukcji , że wgrywają OS z MIUI Polska

dzieki i pozdrawiam

Edited by Paczka

hej,

zależy do czego chcesz używać tablety. Pamiętaj że nie ma pełnej funkcjonalności Miui, synchronizacji z chmurą, panelu sterowania itd.

Jak zainstalujesz wersję stabilną to możesz spokojnie używać. Ja nie narzekam (za***isty wyświetlacz i niezła dziurka na słuchawki).

pozdr

• 1 month later...

Tablet jest super ale tylko z xiaomi.eu - jednak instalacja xiaomi.eu nie jest taka prosta jak w telefonach przynajmniej w mojej ocenie a robilem juz mi5, mi4c redmi4, rn4 i z tabletem zeszlo mi najdluzej. Ale fakt ze po instalacji jest to naprawde swietny sprzet, przesiadam sie z ipada mini i w niczym ten sprzet mu nie ustepuje. Zdecydowanie polecam.