Jump to content

Quiz na ibuygou

TED
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy jest mi ktoś w stanie je wytłumaczyć zasady obecnej promocji-konkursu na ibuygou.

Odpowiedziałem na te pytania, zdobyłem 20pkt i chciałem wymienić na selfie stick (15 pkt) wyskoczył jakiś komunikat i nic się nie dzieje.

Screenshot_2017-01-08-12-10-52-160_com.android.browser.png

Mam to samo. Zdobyłem 28 pkt. To nie pierwsza taka sytuacja. Identycznie było na tej ruletce świątecznej, grałem tam dwa razy. Za pierwszym razem wygrałem powerbanka, to losowałem chyba kilkanaście razy, zatrzymywało się na Mi5 i słuchawkach, ale wyskakiwał dokładnie ten sam błąd. Dopiero jak stanęło na powerbanku to wyskoczyło powiadomienie, że wygrałem. Za drugim razem to samo, kilkanaście prób, 3 trafione mi5 i inne smakołyki, ale uznało dopiero jak trafiłem na puste pole. Bullshit trochę. Do suuportu trzeba napisać i tyle.

Przechwytywanie.PNG

Edited by newyk22

Nie czekałeś na kody rabatowe? :P

Ok widzę że są zaktualizowane. Kod działa na oba produkty w koszyku czy tylko na jeden? Kody są ale przy telefonie nadal nie ma pola żeby go wpisać w koszyku... co to IBG... jaja sobie robią...

Edited by Sulfur

59 minut temu, mrosi napisał:

A nie jest przypadkiem tak, że ta wygrana zostanie dorzucona do paczki jeśli kupicie coś innego w ibuygou...?

Jeśli faktycznie tak jest to lipa ;/ Jednak w regulaminie nie ma żadnej wzmianki o tym chyba. I w razie czego @TED codziennie można grać i punkty się kumulują, więc w razie gdyby Ci się udało, nie wymieniaj jeszcze niczego, poczekaj do końca promki i wtedy :P

Ja już kupiłem z kuponem, było okienko do wpisywania.

Zobaczymy jak to będzie z tym quizem, przed chwilą trafiłem 46 pkt :-D i powiem wam że nie przeczytałem ani jednego pytania, klikałem jak szło, poszedłem w ilość nie jakość :-D

U mnie też wczoraj na klikałem i nie można było nagrody wybrać, dziś przycisk play jest nieaktywny.

a oto odpowiedz z ibuygou

Dear valued customer,
Due to cheating behaviors on this " Play To Win Free Gifts" activity, iBuygou decides to cancel it right now.For the fair play and its rules,we say No to this unproper behavior and the behaviors has been damaging the interests of ibuygou,and normal respectful customers.
Ibuygou will restart this activity after re-organisation.we are sorry for any inconveniences brought to the normal customers,hoping you can understand ibuygou act.
Have a good day!

Edited by Sylus

Dear valued customer,
Due to cheating behaviors on this " Play To Win Free Gifts" activity, iBuygou decides to cancel it right now.For the fair play and its rules,we say No to this unproper behavior and the behaviors has been damaging the interests of ibuygou,and normal respectful customers.
Ibuygou will restart this activity after re-organisation.we are sorry for any inconveniences brought to the normal customers,hoping you can understand ibuygou act.
Have a good day!

Dostałem to samo.

Wyłączyli konkurs, bo ludzie oszukiwali i będą robić nowy na innych zasadach

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...