Skocz do zawartości

Telefon z aliexpres warto?


Kevczix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powinno endem zacząć od tego że zdecydowałem się kupić telefon :

Xiaomi redmi note 3 pro prime special edition

Czytając dużo w sieci doszedłem do wniosku że lepiej zamówić telefon z Chin niż przepłacać w PL

Dodam również ze mieszkam w UK więc dodatkowo musiałbym płacić za przesyłkę i wybrałem ogłoszenie na aliexpres i chciałbym zapytać was czy wszystko z nim ok 

 

Original Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime Special Edition 32GB ROM Mobile Phone Snapdragon 650 5.5" FHD 3GB RAM Official Global ROM
http://s.aliexpress.com/uMZ7j6FR
(from AliExpress Android)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy jestem teraz w kropce poniewaz telefon który miałem dotychczas odmówił posłuszeństwa i musze miec w miare szybko nowy a oczekiwanie 2 miesiecy jest raczej slaba opcja wiec zapoznalem sie z ogloszeniami z serwisu allegro i znalzlem cos takiego 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6661768836

 

z przesyłka do mnie zmieszcze sie w 1000 i jest polska gwarancja. wiec sadze ze jest okej co wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kevczix napisał:

http://scr.hu/20o/aldf5

chyba dłużej ?

Nie sugeruj się tym to jest podane dla bezpieczeństwa i z duuużym naddatkiem dni :D. Większości z nas termin nie przekraczał 15 dni, ja także dostałem telefon od Goldway-a w 9 dzień od nadania, a nadał w następny od zakupu, czyli w sumie 10 dni

Bez tytułu.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kevczix napisał:

szczerze powiem ze teraz sie zdziwiłem. wydawalo mi sie ze miesiac to minimum. ale jezeli jest tak jak mowisz to chyba sie skusze na to. i rozumiem ze nie bylo prolemów z cłem ani niczym ?

Nie, nie miałem żadnych dodatkowych opłat naliczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy przy  Sellers shiping method  paczka jest ubezpieczona w razie gdyby nie została dostarczona? 

Chciałem zamówić Mi5 przez Ali ale zraziłem się trochę terminem oczekiwania na paczke (30-50 dni) ale z tego co piszecie wynosi on ok 2 tyg czyli naprawde ok,do tego nie ma vat-u.

Ja swojego MI5 zamówiłem z Gearbest 1.01,wysłany 5 dni poźniej czyli 06.01 a odbiór 10.01 wysyłka DHL.

Przy czym koszt telefonu z wysyłką do UK to 183 funty,a DHL naliczył vat na 19 funtów czyli ok 10% wartości zamówienia ( w UK stawka VAT to 20%)

Nie wiem czy Gearbest nie zaniżył wartości paczki ale myśle że cenowo i tak dobrze wyszło 202 funty ~1000zł

 

W poniedziałek zostanie wysłany 2gi telefon,ale już z IBGou z opcją ubezpieczenia od vat-u,również wysyłka DHL,cena podobna z tym że zamawiałem MI4s dla dziewczyny,bo jej się bardziej podobał i ciekawe czy tutaj też naliczą vat :)

Edytowane przez badstuff2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...