Earthalign

PROBLEM z aktualizacją MIUI GLOBAL

Recommended Posts

Hej, kilka tygodni temu przyszedł mój model Xiaomi redmi note 4, który jest zbrandowany przez chińskiego operatora, china mobile 4g lte, jednak procz loga z tylu i włączania systemu nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Jednak, nie mogę go zaktualizować - system mam taki jak na screenach, w "Aktualizacjach" jest aktualizacja do wersji MIUI V8.1.3.0.MBFMIDI - 1.3 GB zajmująca. Ściąga się bardzo długo, po ściągnięciu i uruchomieniu ponownie jest tylko "wgrywanie nowej aktualizacji " i po chwili resetuje się telefon i wyskakuje, że aktualizacja się nie powiodła - proszę ściągnąć cały plik, czy coś podobnego, gdzie ściągałem tą aktualizacje 3 razy i nic.

Co zrobić z tym fantem?

MII1.pngMIII2.png

Postanowilem zainstalować miui polska - jednak, przy instalacji sterowników na komputerze do telefonu, pokazuje, ze nie udało się zainstalować, chociaż pliki normalnie mogę na telefon kopiować.

Nie jestem pewien czy dlatego przy 50% przy odblokowywaniu bootloadera blokuje się i nie rusza dalej.

Na telefonie jestem zalogowany kontem Xiaomi, więc nie mam pojęcia czego to wina.

EDIT:

Spróbowałem na laptopie, wszystko zainstalowało się na komputerze ok ale poszło do 50% i wyskoczyła informacja o tym, że konta zalogowane na laptopie a na telefonie się różnią. CHOCIAŻ SĄ EWIDENTNIE TAKIE SAME!

Dokładnie pojawia się informacja:

Current account is different from the account info on the device.

Dodam, że telefon jest brandowany przez chińskiego operatora CHINA MOBILE 4GLTE .

NIE IDZIE.jpg

Edited by Earthalign

na standardowym globalu nie odblokujesz. Zainstaluj dev global i pójdzie bez problemu. W sensie odblokowanie bootladera. Potem zainstaluj TWRP. Tu czujnie - zwykłe TWRP z dopiskiem Nikel instaluje się ale nie działa. Po starcie się zawiesza. U mnie poszło poprawnie takie: cofface_twrp_nikel_recovery1124.img do pobrania stąd: https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224401067. A potem już z górki. Ja zostałem czyli wgrałem global 8.1.4.0. Smiga aż miło. Oczywiście po drodze root.

Witam. Mam na Redmi Note 4 MTK Global 8.0.4. Wyslalem prośbę o odbolkowanie bootloadera. Czy z poziomu tego systemu go odblokuje, czy muszę przeinstalować na ten DEV Global? I czym różnią się Dev od zwykłego Globala?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Witam, tydzień temu kupiłem w Play Xiaomi Redmi 4 Note Global Version (w załączniku wysyłam specyfikację).

Po aktualizacji do MIUI 8.5 i androida 7.0 mam następujące problemy:

- Po podłączeniu telefonu do komputera, pc nie wyszukuje go, z kolei w telefonie nie ma żadnej informacji oprócz ładowania. Nie mogę przesłać żadnych plików na komputer. 

- Bateria wcześniej ładowała się 2-3 godz, po aktualizacji ładuję się 6-8 godz.

Miał ktoś z Was podobną sytuację? Bardzo proszę o pomoc

zzzzzzzzzzzzzzzz.png

Guest
This topic is now closed to further replies.