Jump to content

Wybór telefonu


Janczi
 Share

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić nowy telefon, od wyboru mam Mi5 64gb z ibuygou za 1360zł + gwarancja w pl, albo mi5s 64gb od ręki od kolegi za 1400 - jednak z gwarancją w Chinach(kupił go na aliexpress w sklepie MC-MART, ale w czasie gdy przesyłka dochodziła kupił jeszcze Galaxy s7 z którego aktualnie korzysta, a xiaomi leży w pudełku). Cena jest praktycznie taka sama tylko pytanie czy lepiej wybrać starszy model z gwarancją w pl i poczekać ten tydzień - dwa, czy od ręki wziąć nowszy model z niepewną gwarancją. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mówię, że wiem lepiej bo z Chin nigdy nic nie zamawiałem, a tym bardziej nie oddawałem tam na gwarancję, powtarzam tylko to co usłyszałem on innych, a jeśli masz inne, dobre doświadczenia z Chińskimi gwarancjami to chętnie posłucham.  

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę mi jednego: możliwości oglądnięcia telefonu (w sensie trzymania go w ręce) przed zakupem, ja takiej możliwości nie miałem... Trochę naczytałem się o tych telefonach Mi5 vs Mi5s i różnie się pisze o Mi5, głównie, że delikatny jest. Natomiast jaki jest Mi5s już wiesz (no chyba, że do mi5 też masz dostęp?). Żeby później nie było rozczarowania. Ja ostatecznie wybrałem mi5s i jestem zadowolony, ale w dalszym ciągu nie mam możliwości porównania z mi5.

Edited by ps75
błąd
Link to comment
Share on other sites

co do gwarancji w chinach to są wcale nie gorsze od tych w polsce, i w czasie też wcale się nie wyrabiają złym. no ale oczywiście zależy od sklepu. tak jak np kupując na spemall trzeba się liczyć z tym że będzie sie ona przeciągać miesiącami to np takiej dobrej obsługi serwisowej jak na banggood nigdzie nie uświadczyłem. także zależy od konkretnego sprzedawcy, nie ma co uogólniać.

 

no a co do topicu to wybrałbym mi5s

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...