Skocz do zawartości

Błąd kamery w aplikacji messenger


Artur29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem w moim Mi5. Pojawił się dzisiaj, wcześniej wszystko działało. Ostatnio, tj. przed wystąpieniem usterki, nie instalowałem żadnych nowych uaktualnień (bo mam chyba najnowszą wersję  - 8 6.11.10). 
Kiedy chcę nagrać filmik video i go wysłać w messengerze kamera się zawiesza. Wychodzę, wchodzę i chcę nagrać jeszcze raz i wtedy pojawia się komunikat "Przepraszamy, kamera nie działa. Być może konieczne jest zamknięcie innych uruchomionych aplikacji do obsługi kamery".
Robienie zdjęc w messengerze działa poprawnie, kamera w innych aplikacjach/aparacie systemowym też działa. Reset telefonu nic nie pomaga.

Tak, zrobiłem próbę nagrania od razu po włączeniu, aby procesu nie zakłócały inne aplikacje. Uprawnienia dostępu dla aplikacji są ustawione.
Prawdopodobnie to sam messenger poprzez swoje zawieszenie powoduje "użycie kamery przez inne procesy" podczas kolejnej próby nagrania wiadomości video.

Czyściłem pamięć aplikacji, odinstalowałem i zainstalowałem ją. Nic to nie dało.


Jakie może być rozwiązanie problemu? Tylko przywrócenie danych fabrycznych czy może jakiś inny pomysł?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Artur29
dodanie wersji softu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od pewnego czasu to samo na Mi4c. Myślę, że to jakiś błąd samej aplikacji Messanger, bo problemu nie zauważyłem na innych aplikacjach. W dodatku w messangerze zauważyłem, że podczas robienia zdjęcia nie potrafi sterować jasnością.

Czyściłem dane aplikacji Messanger i Facebook, ale nie pomogło.

Edytowane przez goku122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W messengerze niestety kamera nadal nie działa. Na plus, że nie zawiesza już aparatu/kamery. Nie trzeba ponownie uruchamiać telefonu. Teraz po prostu od razu przerywa nagrywanie.

Pierwsze wrażenie jest takie, że GPS działa poprawnie.

Edytowane przez Artur29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Artur29 napisał:

W messengerze niestety kamera nadal nie działa. Na plus, że nie zawiesza już aparatu/kamery. Nie trzeba ponownie uruchamiać telefonu. Teraz po prostu od razu przerywa nagrywanie.

Pierwsze wrażenie jest takie, że GPS działa poprawnie.

Jak łapie fixa po reebocie? W 5 minut? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2017 o 09:29, JacekBB napisał:

Jak łapie fixa po reebocie? W 5 minut? :)

Czasem w ogóle nie znajduje, czasem kilka minut (na dworze), coś ta aplikacja GPS test dziwnie działa na nowej aktualizacji, bo gps w innych aplikacjach działa. Chociaż podczas jazdy samochodem gubił mi się sygnał.

Messenger zaczął działać poprawnie. Film się nakręcił i wysłał :)

Edytowane przez Artur29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...