Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da się jakoś wymienić tylni panel? Kupiłem biała wersje i wygląda po miesiącu używania strasznie..

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Pilnie potrzebuje tylnej oryginalnej klapki do Mi4C w kolorze czarnym. Wie ktoś gdzie mogę taką dostać w jak najszybszej dostawie? Nie patrzę już na cenę potrzebuję jej naprawdę na już, najlepiej jakby dotarła w ciągu tygodnia.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ ogranicza mnie czas

 

Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Trochę stary temat, ale może ktoś podpowie gdzie najlepiej kupić obudowę na tył? Na aliexpress jest tego trochę, pytanie jak z jakością? Z góry dzięki za jakieś sugestie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Mam do oddania za czekoladę - czarny zamsz - widać że nie oryginał - kupiłem  do wymiany przy zakupie różowego mi4c dla Pani - zdecydowała zostawić różowy. Warszawa

1

2

Edytowane przez newelco
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zamówiłem obudowę z dragon-tt, przyszła w dwa tygodnie. Oryginał jak nic, ładnie zapakowana, w opisie na stronie nie jest napisane czy jest tacka na karty sim, mogę potwierdzić, że jest w komplecie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...