Skocz do zawartości

Czarny MI5 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Marteo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zdecydowałem się na zakup nowej czarnej Mi5 ( wolałbym 3/64 ale jak będzie oferta na 3/32 to też ujdzie). Problem w tym ,że na ibuygou czarne wersje już się skończyły i nie wrócą. Goldway też już nie ma chyba. Znacie jeszcze jakieś w miarę godne źródła, z chociaż imitacją gwarancji, gdzie mógłbym dostać ten telefon w rozsądnej cenie ( 1800zl z polskiej dystrybucji raczej nie wchodzi w grę bo w tych pieniądzach jest wersja Pro na IBG).

Wśród allegrowych Januszy znalazłem taką aukcje http://allegro.pl/promocja-xiaomi-mi5-3-32gb-pl-menu-dual-sim-i6614396312.html

Czy ktoś miał styczność z tą firmą? Cena korzystna, "gwarancja" niby jest. Tak czy siak jestem otwarty na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Marteo napisał:

Witajcie,

zdecydowałem się na zakup nowej czarnej Mi5 ( wolałbym 3/64 ale jak będzie oferta na 3/32 to też ujdzie). Problem w tym ,że na ibuygou czarne wersje już się skończyły i nie wrócą. Goldway też już nie ma chyba. Znacie jeszcze jakieś w miarę godne źródła, z chociaż imitacją gwarancji, gdzie mógłbym dostać ten telefon w rozsądnej cenie ( 1800zl z polskiej dystrybucji raczej nie wchodzi w grę bo w tych pieniądzach jest wersja Pro na IBG).

Wśród allegrowych Januszy znalazłem taką aukcje http://allegro.pl/promocja-xiaomi-mi5-3-32gb-pl-menu-dual-sim-i6614396312.html

Czy ktoś miał styczność z tą firmą? Cena korzystna, "gwarancja" niby jest. Tak czy siak jestem otwarty na wasze propozycje.

Marne szanse! W największych Chińskich sklepach czarny Mi5 jest wymiecione. Może znajdziesz na Banggod i GB.

Widziałeś wersję białą? Nie wiem dlaczego wszyscy się upierają na czarne, białe są również świetne, a dopłata blisko 300-400 zł różnicy do czarnego jest totalnym nieporozumieniem. Przecież większość z nas i tak ostatecznie wkłada swoje zabawki w ochronne etui, a jak już na serio ktoś chce mieć pełno czarny ekran to montuje na wyświetlacz szkło hartowane typu full cover i nie ma śladu po białych motywach Mi5 :)

 

[OT]

Co do Januszy z Allegro to u wielu również są braki w kolorach czarnych, marketingowo piszą, że mają po 500 sztuk na stanie 0 więc lepiej przedzwoń i się upewnij przed zakupem.

Uważaj, bo wielu ściemia, że wysyłka w 24h a realnie towar albo w Chinach albo jeszcze na odprawie celnej, bo Janusz chytrzy na przesyłkach i czeka na zbiorówkę.

Pomijam, że wielu z tych Januszy nie ma nawet numeru telefonu kontaktowego.

Edytowane przez Francis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Big00s napisał:

Glass Back Cover 4/128 jest za 1600 zł tam też. W sumie to do 1800 zmieścisz się z wersja ceramiczną. Oczywiście zakładając że VATu nie dostaniesz. Czyli bierzemy pod uwagę wersję optymistyczną ;)

 

Bardzo dobre ceny.

Kupowałeś z tego BG? Jak z CE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 godzin temu, fanxiaomi napisał:

Patrzac po perypetiach uzytkownikow forum z tym sklepem i wysylce telefonu i miesiac po zamowieniu, lub braku wysylki bo nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie, to bym sie mocno zastanowil. Jest spora szansa ze sklep nie ma tego modelu i miec nie bedzie, co wyjdzie na jaw np. za miesiac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fanxiaomi
9 godzin temu, PurpleHaze napisał:

Patrzac po perypetiach uzytkownikow forum z tym sklepem i wysylce telefonu i miesiac po zamowieniu, lub braku wysylki bo nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie, to bym sie mocno zastanowil. Jest spora szansa ze sklep nie ma tego modelu i miec nie bedzie, co wyjdzie na jaw np. za miesiac :/

Racja, choć 2 tygodnie temu mieli status "Stock Notice" czyli brak, ale teraz znów dostępny więc jest szansa że może jednak mają. Inna opcja to Goldway, ale za prawie taką samą cenę ma 32gb a tu 64gb.

Edytowane przez fanxiaomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...