Skocz do zawartości
  • 1

Xiaomi z dobrym aparatem


Strawqens

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Xiaomi nigdy nie stawiało na aparat. I jak dotąd nie nauczyli sie robić dobrych softów do aparatów.@Redmi2 Nie chciałem sie tu rozpisywać. Napisałem co jest najlepsze w tej kategorii cenowej (chyba że według ciebie do 800 zł znajdziesz w Xiaomi lepszy aparat niż w redmi pro) i odesłałem kolegę do poprawnego działu, żeby zapytał się mądrzejszych ode mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A porównując do aparatu w G2 mini? Jestem w 100% zadowolony z jakości zdjęć i filmów w tym modelu, a przymierzam się do kupna jakiegoś Xiaomi, tylko nie chcę aby jakość zdjęć była gorsza. Nie zależy mi na ustawieniach ręcznych aparatu bo i tak z tego nie korzystam, chcę po prostu aby zdjęcia były nie gorsze niż w G2 mini. Ma ktoś doświadczenie w obu telefonach?

Interesuje mnie zakup Redmi 3S, RN3P, Redmi 4Pro, Redmi Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A porównując do aparatu w G2 mini? Jestem w 100% zadowolony z jakości zdjęć i filmów w tym modelu, a przymierzam się do kupna jakiegoś Xiaomi, tylko nie chcę aby jakość zdjęć była gorsza. Nie zależy mi na ustawieniach ręcznych aparatu bo i tak z tego nie korzystam, chcę po prostu aby zdjęcia były nie gorsze niż w G2 mini. Ma ktoś doświadczenie w obu telefonach?
Interesuje mnie zakup Redmi 3S, RN3P, Redmi 4Pro, Redmi Pro.

Z wymienionych przez ciebie telefonów to od lg g2 mini każdy z modeli będzie miał lepszy lub mu równy aparat.
W segregując od najsłabszego do najlepszego aparatu: r3s, r4, rn3p, rp.
Redmi pro jest bardzo ciekawy z tymi swoimi dwoma aparatami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam LG G3(miałem ogólnie dwie sztuki). Rewelacja telefon. Obecnie mam Xiaomi Mi5 i do pięt mu nie dorasta aparatem. Jeżeli chodzi o zdjęcia to stawiałbym na lekką przewagę LG G3 ale jeżeli chodzi o filmy to każdy Xiaomi to niestety dużo gorzej... Czy to FHD czy 4K. Mi5,Redmi PRO,Redmi 3 i Mi4 we wszystkich filmy przeciętne. Nie ma tragedii ale różnica widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...