Jump to content

Xiaomi miui polska bateria

Recommended Posts

Witajcie

Ostatnio przyjechał do mnie xiaomi mi4c od Goldiego z romem miui 8

c5c708bfb585fe3099f02f461fca571c.jpg

Mam do was pytań kilka:

1.Czy warto przesiadać się na miui polska? chodzi mi głównie o baterię, czy trzyma dłużej niz na global, ponieważ chciałbym jak najwięcej osiągnąć z baterii pozostając na nakladce miui.aktualny rom nie ma jakiś krzaczków, reklam, a także posiada sklep play.

2.W przypadku zdecydowania się na instalację miui polska musiałby zainstalować TWRP, ale wielu poradnikach odradzają używania win XP a ja niestety tylko taki posiadam. Czy można mimo to bez obaw jakiegoś uceglenia fona wgrać TWRP przez xp?

3.Czy w miui polska też sa aplikacja zbędne ktorych nie da rady usunąć, np mi pal czy kiki keyboard, czy jest większa ilość dostępnego miejsca(16Gb ROM) dla użytkownika względem wersj global?

4.Instalujac miui polska będę miał root, nie żeby był jego przeciwnikiem ale używam apk nc+ sport online a ona i root się nie lubią czy jest jakiś sposób na obejście tego typu problemów?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdro

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Witajcie
Ostatnio przyjechał do mnie xiaomi mi4c od Goldiego z romem miui 8
Mam do was pytań kilka:
1.Czy warto przesiadać się na miui polska? chodzi mi głównie o baterię, czy trzyma dłużej niz na global, ponieważ chciałbym jak najwięcej osiągnąć z baterii pozostając na nakladce miui.aktualny rom nie ma jakiś krzaczków, reklam, a także posiada sklep play.
2.W przypadku zdecydowania się na instalację miui polska musiałby zainstalować TWRP, ale wielu poradnikach odradzają używania win XP a ja niestety tylko taki posiadam. Czy można mimo to bez obaw jakiegoś uceglenia fona wgrać TWRP przez xp?
3.Czy w miui polska też sa aplikacja zbędne ktorych nie da rady usunąć, np mi pal czy kiki keyboard, czy jest większa ilość dostępnego miejsca(16Gb ROM) dla użytkownika względem wersj global?
4.Instalujac miui polska będę miał root, nie żeby był jego przeciwnikiem ale używam apk nc+ sport online a ona i root się nie lubią czy jest jakiś sposób na obejście tego typu problemów?
Z góry dzięki za odpowiedź!
Pozdro

Pierwszą rzeczą którą powinieneś zrobić to czytać FAQ i wtedy nie zadał byś żadnego z tych pytań.
Wszystko jest na forum opisane a Ty chcesz żeby ktoś to za Ciebie znalazł i podał Ci na tacy, szczyt lenistwa.

Wysłane z mojego Mi-4c

7 godzin temu, piecka21 napisał:

Czy warto przesiadać się na miui polska?

W przypadku mi4c uwazam ze tak.

używania win XP a ja niestety tylko taki posiadam. Czy można mimo to bez obaw jakiegoś uceglenia fona wgrać TWRP przez xp?

Odradzali tez wszystko co jest ponizej, ja mi4c robilem na viscie i wszystko dzialalo, musisz spróbować to sie przkoenasz czy xp ogarnie temat.

Czy w miui polska też sa aplikacja zbędne ktorych nie da rady usunąć

Jak ma sie roota to mozna wszystko usunac co sie chce.

Instalujac miui polska będę miał root

Instalujac TWRP mozesz przy okazji zrootowac telefon

Reszte informacji jak co zrobic masz na forum w dziale tutoriale lub ma miuipolska.pl

8 godzin temu, piecka21 napisał:

Mam do was pytań kilka:

1.Czy warto przesiadać się na miui polska? chodzi mi głównie o baterię, czy trzyma dłużej niz na global,

Dlaczego nikt jeszcze nie powiedział, że nie ma globala na 4c?

17 minut temu, magyarek napisał:

Dlaczego nikt jeszcze nie powiedział, że nie ma globala na 4c?

Mi już się znudziło pisanie tego w kółko, za każdym razem to samo nowy użytkownik i pierwszy post te same treści.

Może należy zrobić jakąś blokadę przed umieszczaniem postów dla nowych użytkowników. Na jakimś forum co mam konto był taki quiz czy test wiedzy związanej z tematyką forum, trzeba było odpowiedzieć poprawnie na pytania żeby dostać możliwość umieszczania postów. Więc zanim cokolwiek napisałem musiałem poczytać FAQ u tutoriale ;)

Przed chwilą, slimozis napisał:

Mi już się znudziło pisanie tego w kółko, za każdym razem to samo nowy użytkownik i pierwszy post te same treści.

To było bardziej pytanie do @kamillm, tak dokładnie zaczął odpowiadać, a nie wspomniał o podstawowym... ;) 

Temat wyczyszczony, następnym razem jeśli wątek jest niezgodny z regulaminem to nie piszcie litanii tylko naciśnijcie "zgłoś post". Następnym razem taki wątek niezależnie od odpowiedzi leci do kosza. Ten zamykam bo odpowiedzi zostały udzielone.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...