Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 2 - recenzja YT | MajsterPirzu.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzycie Samsunga S7 EDGE czy Note 5 z zakrzywionym ekranem? Teraz i xiaomi ma swój model, którego przetestowałem i zrobiłem recenzje, którą znajdziecie klikając o tutaj - przejście do youtube :) Lub klikajac na obrazek nizej :)
 
a sam telefon kupicie w gearbescie wspierajac moj kanał lub przez link zwykly :)

Wg mnie, Mi Note 2 ma sporo wad ktory nie powoduja, ze samsung jest lepszy, choc na pewno 'chinczyk' jest lepiej wykonany i ladniejszy, a samo zagiecie ekranu jest po prostu lepsze. Na minus gorszy wyswietlacz i aparat, natomiast audio rekompensuje po czesci te minusy. Jaki jest mi note 2 ? Zapraszam do recenzji :)

Jak macie jakeis propozycje, zapraszam :)

comment_qYzb1m1GIIm5uIE3xk7DqjRTDluL0BOQ
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No po recenzji trochę jestem zawiedziony. Ale chyba moje wyobrażenie o Mi nota 2 było większe niż rzeczywistość. Pocieszenie jest dobry dźwięk. A tak jeszcze mam pytanie: Który byś wybrał Mi5 czy Mi note 2? Nie patrz na wielkość ekranu tylko na całokształt , wykonanie itd. W recenzji wspominasz coś o tym ,że się zastanawiasz który zostawić więc jestem ciekaw. Ciekaw jestem jeszcze recenzji Mi max. Może on wypadnie lepiej na tle tych dwóch modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...