Jump to content

Dylemat i kilka pytań dotyczacych zakupu tel Redmi Note 3 pro


Wiskoler
 Share

Recommended Posts

Witam po raz pierwszy w tym dziale.

Mam tel RMN2 i jestem z niego bardzo zadowolony, a ponieważ zbliżają się święta to postanowiłem mojej lepszej połowie zanabyć drogą kupna podobny telefon od majnfrienda. Wybór padł na Redmi note 3 / pro. Wyszukałaem sobie na stronie gearbesta trzy modele, poddałem je porównaniu i pozostałem z zagadką. Otóż ostatni z nich RN3/32 ma procesor Helio, pozostałe to Snapdragon - nie wiem który lepszy z tych procesorów.

Helio niby lepszy bo ma 10 rdzeni - ale nie wiem i dlatego pytam.

Zastanawia mnie różnica w cenie pomiędzy pierwszym a drugim telefonem, dla mnie to one sa jednakowe pod względem technicznym. Czy może mi ktoś wyraźnie pokazać dlaczego jeden jest droższy od drugiego? I dodatkowo ta dziwna róznica pomiędzy trzecim a pierwszym telefonem, logicznie rzecz biorąc trzeci powinien być droższy od pierwszego bo bije go na głowę ilością pamięci RAM i ROM oraz procesorem - to dlaczego trzeci jest tańszy? Bo nie ma slotu na kartę pamięci?

I na koniec. który byście polecili do zakupu z tych trzech?

http://www.gearbest.com/compare-308842_308843_289037-21_21_21

Link to comment
Share on other sites

Ten helio w redmi note 3 ma 8rdzeni i to zdecydowanie gorsza propozycja od wersji pro że snapem. W porównaniu masz dwie wersje że snapem, różnica w cenie wynika z wielkości pamięci w telefonie. Tańsza jest 2/16, droższa ma 3/32.


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, tpawel napisał:

W porównaniu masz dwie wersje że snapem, różnica w cenie wynika z wielkości pamięci w telefonie. Tańsza jest 2/16, droższa ma 3/32.

No właśnie ja tej różnicy w ilości pamięci nie widzę, dla mnie oba mają 2/16

edit: tylko ten z Helio ma 3/32

Edited by Wiskoler
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...