hobbicior

Xiaomi Mi5 3mk FlexibleGlass 3D wersja High-Grip™ - pytanie o jakość produktu

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Mam pytanie dotyczące jakości produktu Xiaomi Mi5 3mk FlexibleGlass 3D wersja High-Grip™. Szukałem w temacie "Szkło/folia do Mi5" opinii na temat tego szkła/folii jednak mała ilość osób wypowiedziała się na jego temat. Przeszukałem wszelakie zasoby internetu, ale nie są one dla mnie wystarczające :) . Chciałbym zapytać o jakość tego produktu osoby, które miały styczność z tą ochroną telefonu zaproponowaną przez firmę 3mk. Kluczowe jest dla mnie to, czy folia odkleja się od tyłu telefonu (jeśli tak to po jakim czasie?) i czy faktycznie dzięki niej telefon fajnie leży w dłoni i nie wyślizguje się. Jak wypada ten produkt od strony ochrony? Wiadomo, że nikt nie robił crash testów, ale może komuś wypadł telefon z ręki (czego nie życzę :D) i jest w stanie się wypowiedzieć co nieco na ten temat. 

Zastanawiałem się także nad casem Ringke Fusion, wiem że jest ono zachwalane, ale duża liczba osób skarży się na "paprochy", które dostają się pod niego, przez co rysuje się tylne szkło telefonu. Myślicie, że gdybym zakupił wyżej wymienioną folię i case'a, to czy telefon się do niego zmieści? :P

Pozdrawiam i dziękuję za wszelakie odpowiedzi ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem to przez... 2 może 3 miesiące i... jakoś nie mogę tego polecić... Albo ja nie potrafię tego nałożyć, albo konstrukcja Mi5 nie nadaje się do tego typu ochrony... ten flex fajnie leżał przez kilka dni... potem zauważyłem że w miejscach, gdzie szkło z pleców nie jest idealnie spasowane z ramką, folia szybko złapała powietrze. Potem już zaczęła się odklejać coraz bardziej, łapać syf, więc się wkurzyłem, zdjąłem to i kupiłem sobie zwykły case z Aliex za kilka $ i... czekam aż doleci bo od 4 listopada ciągle mam "Przekazanie do linii lotniczych" :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Nillkin Frosted, genialne trzyma się w dłoni, nie pogrubia tak telefonu jak inne etui. Do tego ja wyciąłem sobie miejsce na przycisk blokady i volume - dzięki temu wciska się tak samo łatwo jak bez etui - miód :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadam  3mk FlexibleGlass 3D wersję High-Grip na moim mi5 od tygodnia i jak na razie bardzo polecam. Folia jest praktycznie niewidoczna , dopasowuje się do powierzchni smartfona i jak na razie nie zbiera żadnych rys. Przyczepność również na plus . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.