Skocz do zawartości

Telefon wariuje, brak reakcji na dotyk, zacinanie się,rozjazd wyświetlania itp.


darwaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od kilku dni mój telefon wariuje, zacina się, nie reaguje na dotyk, wyświetla rozmazany obraz itp. (przykłady na załączonych zdjęciach).

Nie mam zielonego pojęcia co się mogło stać, telefon w pewnym momencie przestał reagować, po kilku godzinach odblokował się, ale minęło kilka sekund i znowu to samo. Na początku myślałem, że to coś z softem (chociaż ostatnią aktualizację robiłem 4-5 tygodni temu, a przez ten czas wszystko było dobrze). Na początku próbowałem zrobić format i ustawienia fabryczne, potem po kilku godzinach męczarni udało mi się zrobić re-flash (ekran praktycznie cały czas był nieczytelny, a telefon ciągle wariował), ale niestety nic nie pomogło, telefon ciągle wariuje. Nie ważne czy z kartą sim, Wi-Fi, aplikacje, objawy ciągle te same.

Najgorsze, że gwarancja skończyła się we Wrześniu (telefon kupiony rok temu w xfs). Czy ktoś spotkał się z podobnymi objawami? Wg mnie to nie wina oprogramowania, a hardware.

IMG-20161119-WA0000.jpg

IMG-20161119-WA0001.jpg

IMG-20161119-WA0002.jpg

IMG-20161119-WA0003.jpg

IMG-20161119-WA0004.jpg

IMG-20161119-WA0005.jpg

IMG-20161119-WA0006.jpg

IMG-20161119-WA0007.jpg

IMG-20161119-WA0008.jpg

Edytowane przez darwaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i jak udalo sie naprawic telefon? mam dokladnie to samo od ponad tygodnia. pisalem do serwisu juz dwa razy ale nie odpisali mi. zauwazylem ze telefon jak jest zimny to dziala prawie normalnie. na forum widze ze kilka razy poruszano ten temat ale nikt nie napisal czy udalo sie naprawic i co zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem. Kiedyś tel się przywiesił i nie mogłem nic zrobić - pier... nim o stół i załapał. Teraz za każdym razem gdy mi się coś dzieje wystarczy nim uderzyć. Zastanawiam się czy coś się po prostu nie poluzowało pod klapą (ten fpc) bo tyle razy ile on już leżał i było wymieniane szkło.... W najgorszym wypadku da się to chyba przylutować na nowo i wymienić całe FPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...