Skocz do zawartości

Problem z pocztą outlook na MI 4c


keczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przy próbie zainstalowania poczty firmowej, którą mam w outlooku na swoim telefonie poprzez Xiaomi Poczta w folderze narzędzia pojawia mi się następujący błąd podczas utworzenia jej, co pokazuje screenshot. Pytanie czy mogę pocztę z outlooka zainstalować bez aplikacji outlook na xiaomi właśnie dzięki tej poczcie xiaomingowej? Jeśli tak to dlaczego wyskakuje mi załączony błąd? 

Mój model Xiaomi:
MI - 4c
Wersja Android - 5.1.1 LMY47V
Wersja MIUI - Miui 7 od MIUI POlska 6.1.21
Wersja jądra - 3.10.49-perf-g17e0411
Baza Android - LMY47V

Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji potrzebnych do rozwiązania tego problemu, proszę o informacje:)

Pozdrawiam 

Screenshot_2016-11-21-13-24-06_com.miui.bugreport.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przekonaniu generalnie  możesz.  Outlook to tylko klient poczty.  Jeśli znasz ustawienia swojej poczty (adres,  login,  hasła,  porty),  wystarczy je wkleić,  do dowolnego klienta i powinno działać.  Jedyne wyjątki jakie przychodzą mi do głowy to jakieś specjalne certyfikaty, uwierzytelniania z których może korzystać firma a nie wszystkie aplikacje mogą je obsługiwać. 

 

Ja korzystam z powodzeniem z k-9. aplikacje firmowane przez mi jakoś mi nie przypadły do gustu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baryla dzięki za odpowiedź, natomiast problem polega na tym, że ja posiadam te wszystkie informacje i wyskakuje mi błąd zawarty na skrinszocie, którego przesłałem w poprzednim poście

 

Edit.
Przy próbie podłączenia się za pomocą k-9 wyskakują mi z kolei takie błędy..

Screenshot_2016-11-21-14-13-49_com.fsck.k9.png

Screenshot_2016-11-21-14-13-41_com.fsck.k9.png

Edytowane przez keczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to kwestia certyfikatu.  U mnie też się buntuje i woła o certyfikat ale po akceptacji działa. Co prawda raz na jakiś czas (po około miesiącu czy dwóch),  muszę powtórzyć konfiguracje bo nie odbiera/wysyła nowej poczty ale pozatym działa. Nie wiem czy jest to związane z aktualizacją certyfikatów na serwerze czy z czymś innym.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...