Jump to content

Redmi 4 pro vs Mi5


erestor
 Share

Recommended Posts

Cześć

 

Planuję zakup nowego telefonu, byłem już praktycznie zdecydowany na Mi5 i czekałem na czarny piątek. Jednak wyszedł w ostatnich dniach nowy model redmi 4 pro i muszę powiedzieć, że zasiał pewne wątpliwości jeśli chodzi o moją decyzję. Nie potrzebuję super mocnego telefonu, planowałem wziąc mi5 z 3GB pamięci  i 32GB dyskiem (redmi 4 pro identycznie), używam bardzo niewielu aplikacji, więc powinno mi to spokojnie wystarczyć. Zdjęć nie robię za dużo, czasem nakręcę jakiś filmik na treningu. Nie za bardzo orientuję się w temacie telefonów (wymieniam raz na kilka lat), a nowy redmi nie ma póki co wyczerpujących recenzji w internecie i mam problem z porównaniem obu telefonów na podstawie  papierowych danych. Czy byłby ktoś w stanie rozjaśnić mi trochę ten temat?  A może ktoś w związku z aktualnymi promocjami poleci coś innego?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli budżet Cię nie ogranicza to zdecydowanie lepszą opcją jest mi5. Chociażby z względów softwerowych. Jest juz Global na niego. Redmi 4 to jednak półka niżej, do tego tak piszesz-nie ma zbyt wielu recenzji więc ciężko ocenić jak ten telefon się sprawuje

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Redmi to 2 półki niżej, bo po drodze jest Redmi note. Mi5 świetny, ale patrząc na Twoje wymagania Redmi wystarczy. W Redmi masz jeszcze slot na kartę microSD, czego w serii Mi nie uświadczysz.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...