Skocz do zawartości

Redmi 4 pro vs Mi5


erestor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Planuję zakup nowego telefonu, byłem już praktycznie zdecydowany na Mi5 i czekałem na czarny piątek. Jednak wyszedł w ostatnich dniach nowy model redmi 4 pro i muszę powiedzieć, że zasiał pewne wątpliwości jeśli chodzi o moją decyzję. Nie potrzebuję super mocnego telefonu, planowałem wziąc mi5 z 3GB pamięci  i 32GB dyskiem (redmi 4 pro identycznie), używam bardzo niewielu aplikacji, więc powinno mi to spokojnie wystarczyć. Zdjęć nie robię za dużo, czasem nakręcę jakiś filmik na treningu. Nie za bardzo orientuję się w temacie telefonów (wymieniam raz na kilka lat), a nowy redmi nie ma póki co wyczerpujących recenzji w internecie i mam problem z porównaniem obu telefonów na podstawie  papierowych danych. Czy byłby ktoś w stanie rozjaśnić mi trochę ten temat?  A może ktoś w związku z aktualnymi promocjami poleci coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budżet Cię nie ogranicza to zdecydowanie lepszą opcją jest mi5. Chociażby z względów softwerowych. Jest juz Global na niego. Redmi 4 to jednak półka niżej, do tego tak piszesz-nie ma zbyt wielu recenzji więc ciężko ocenić jak ten telefon się sprawuje

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...