Skocz do zawartości

Redmi 3s wisi na logo MI przy wgrywaniu twrp


mic888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przepraszam jeżeli był już taki problem, ale z nerwów nie mogę znaleźć, przy wgrywaniu recovery i po naciśnięciu reboot telefon stoi na logo MI i nic nie mogę zrobić. Resetuje się co 2 minuty.

Bootloader odblokowany, miałem ostatnia wersje global dev oprogramowania.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zrobić bo nic nie działa i nie wiem czy telefon nie do wyrzucenia. Wpisuej w fastboot devices i nie widzi. Tylko że w twrp dałem restart i nic nie wgrałem jeszcze. bo chciałem wgrać Miui Polska

Według tej instrukcji jechałem pkt 3  https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Edytowane przez mic888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik ściągnąłem ale nie widzę telefonu więc nie mam jak skopiować, czyli zostaje karta pamięci? Da się puścić jakoś ładowanie bo mam 30%?

Bo niestety karty nie mam pamięci, i mogę szybko jechać do kuzyna.

Edytowane przez mic888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie telefon widoczny, już mi trochę lepiej bo panika duża była.

A powiedz dokładnie, który Rom pobrać z EU i wrzucić, żeby się zainstalował poprawnie? Ten będzie ok xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_6.11.17_v8-6.0.zip?

Edytowane przez mic888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mic888 napisał:

Ok dziękuje jeszcze raz za szybką pomoc.

Ostatnie pytanie na szybko i już nie zawracam głowy, jak już wgram ten ROM i będę chciał wgrać kiedyś w przyszłości MIUI Polska to muszę jeszcze raz wgrywać TWRP, żeby się nie blokowało na logo MI?

Przecież to jest rom miuipolska i jak go wgrasz będziesz miał twrp, za pomocą którego wgrasz każdą następną wersję. TWRP nie gryzie się z romami miuipolska tylko z globalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...