Skocz do zawartości

MI4 ... czy to dalej tel wart polecenia


penetratore

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po przesiadce z Redmi 1S jestem zachwycony. Posiadam wersje 3/64gb. Wszystko działa płynnie i bez przycięć. Co do miui to nie wiem jak ze stabilnością, ja używam Cm13 i jestem zadowolony. Za 120$ ciężko według mnie znaleźć coś lepszego z tym procesorem i wykonaniem. Ja polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma Moto G, bo jej oddałem, a ja mam Mi4. Na pewno aparat 100 razy lepszy, w końcu te zdjęcia jakoś wyglądają, jest metalowa ramka dookoła, więc wygląda ładnie, chociaż Moto G też dosyć elegancko wygląda, pamięci dwa razy więcej (ja w Moto miałem 8GB) i RAMu, co przekłada się na działanie, na Mi4 nic mi nie muli, bateria na 6.10.13 wytrzymuje około 5,5h SOT przy jednym dniu używania. Dla mnie przesiadka mega na plus. No i właśnie stosunek cena - jakość jest rewelacyjny. 

Co śmieszne Moto G w rękach dziewczyny też śmiga super, ostatnio spojrzałem, a tam 3 dni na baterii, u mnie nigy tyle nie wytrzymała. No może ona nie korzysta z różnych programów, ale z komunikatorów już tak, a zdawało mi się, że to one sporo zjadają baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Mi 4 kupiłem w maju w IBG wysyłkowo. Potem kupiłem w Polsce w Technosie jeszcze raz Mi 4 i Redmi 3. Poza tym co napisano już powyżej, warto dodać, że tutaj nie musisz nic kombinować z odblokowywaniem bootloadera. Na tym telefonie możesz od razu instalować MIUI Polska, CM 13, nawet Windows Mobile. Śmiga to pięknie, nie sypie się, nie wiesza. Mój model to 2/16 i nie doświadczyłem żadnych problemów z pamięcią. No i ma Radio FM.

Edytowane przez Tomasz Petrycki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...