Skocz do zawartości

Po instalacji Miui 8 cały czas wyskakuje bład niestety, proces android.process.acore został zatrzymany


rafik880

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po instalacji Miui 8 cały czas wyskakuje bład niestety, proces android.process.acore został zatrzymany  nic nie da sie zrobic, na 7 wszystko działało super. Nie mozna weść do kontaktów bo cały czas jest komunikat odświeżanie listy kontaktów. Niestety nie mam kopii zapasowej. Wersja 7 była zainstalowana tak jak jest opisane na forum metoda 2 przez wgranie romu chinskiego  pozniej flash ,twrp i miui 7 i wszystko było super. Prosze o pomoc jak moge rozwiązać ten problem.

PS mam nadzieje ze w dobrym miejscu napisalem :)

Udało się prze przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu wszystko działa ok. Myśałem że telefon wroci do wersji tak jak na początku a tu nadal jest miui 8. Wie ktoś może dlaczego tak sie stało, jak ktoś zna przyczyne i pomysł jak rozwiązać tego typu problem bez przywracania ustawień fabrycznych to proszę o odpowiedz.

Edytowane przez rafik880
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafik880 napisał:

Udało się prze przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu wszystko działa ok. Myśałem że telefon wroci do wersji tak jak na początku a tu nadal jest miui 8. Wie ktoś może dlaczego tak sie stało, jak ktoś zna przyczyne i pomysł jak rozwiązać tego typu problem bez przywracania ustawień fabrycznych to proszę o odpowiedz.

Bo ustawienia fabryczne tylko resetują aktualny system, ustawienia i dane. Nie wpływają na wersję zainstalowanego systemu.

Na przyszłość trzeba zrobić pełen wipe przed instalacją nowej wersji MIUI np. z 7 na 8. Czasem zdarza się, że idzie bezproblemowo na niektórych urządzeniach, ale zawsze mogą przytrafić się problemy z podstawowymi procesami.

A jeśli chcesz wrócić do MIUI7, to robisz pełen wipe i wgrywasz paczkę z MIUI7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.