Jump to content

Kupno Mi5 / Mi5@

bombel

Recommended Posts

Cześć

Poszukuję telefonu dla siebie w budżecie + - 1500 PLN

Aktualnie używałem Redmi Note 2 który zdechł ale byłem z niego dość zadowolony.

Teraz zastanawiam się nad flagowcem i chciałem aby był bardziej poręczny

Wybór padł na Mi5 / Mi5 S

Inne marki jakoś mnie nie przekonują, mimo tego że trochę ‘z d*py’ wysypał się mój RN2 to Xiaomi jest jedyną marką która jakkolwiek mnie przekonuje i mam ochotę na ich telefon.

Skłaniam się minimalnie ku Mi5S ponieważ nie ma on fizycznego przycisku  ( ? dobrze mówię ? ) Ten ‘ samsungowy ‘ fizyczny przycisk okrutnie mnie wk*rwia i raczej go nie zdzierżę więc zwykłe Mi5 ma tutaj ogromny - .

Nie zależy mi zbyt na tej stabilizacji obrazu więc to też nie ma znaczenia, a Mi5S wypada lepiej cenowo.

Teraz kwestia zakupu.

Akutalnie prowadzę DG więc jeżeli zakupiłbym telefon w polsce z fakturką powiedzmy że mogę go mieć za 82% jego wartości ( odliczając 18% podatku którego w takim wypadku nie zapłace ) Kwestia tego czy gdziekolwiek w PL kupię za sensowną cenę Mi5s? z mojego szybkiego researchu nie znalazłem nic.

Interesuję mnie wersja 32 / 64. Jeżeli nie jest to duża różnica to dopłacę przyszłościowo do 64.

Tak więc gdzie aktualnie najlepiej i najbezpieczniej dokonać zakupu? Warto kupować gdzieś z gwarancją realizowaną w PL? Wolałbym taką opcję dla bezpieczeństwa.

Jesteś VAT owcem?
Sprzęty kupione z Chin normalnie tez możesz kupić na firmę i sobie odliczyć, kwestia tylko czy ma to sens ekonomiczny. Popatrz sobie Foster technologes albo Technos.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...