Jump to content

bombel

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

489 profile views

bombel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Pisałem w kilku wątkach i nie sprecyzowałem pytania. IBuyGou sprawdziłem osobiście, ale nie jestem obeznany co do innych sklepów / sprzedawców na Aliexpress. Chodziło mi czy gdzieś dostane Mi5/Mi5S na tyle taniej aby opłacało się kupić bez gwarancji realizowanej w Polsce
 2. Ok, to teraz kwestia czy kupić Mi5 64 GB / Mi5S 64GB S-ka troche bardziej przekonuje mnie ze względu na przycisk, stabilizacja obrazu nie ma dla mnie znaczenia. Jak to wypada cenowo?
 3. Nie jestem za bardzo w temacie więc wyszedłem z założenia że w teorii powinno być to mniej problematyczne wysyłać telefon do Polski aniżeli bawić się w przesyłki za granicę. Bodajże IBuyGou ma serwis w PL - tak?
 4. Cześć Poszukuję telefonu dla siebie w budżecie + - 1500 PLN Aktualnie używałem Redmi Note 2 który zdechł ale byłem z niego dość zadowolony. Teraz zastanawiam się nad flagowcem i chciałem aby był bardziej poręczny Wybór padł na Mi5 / Mi5 S Inne marki jakoś mnie nie przekonują, mimo tego że trochę ‘z d*py’ wysypał się mój RN2 to Xiaomi jest jedyną marką która jakkolwiek mnie przekonuje i mam ochotę na ich telefon. Skłaniam się minimalnie ku Mi5S ponieważ nie ma on fizycznego przycisku ( ? dobrze mówię ? ) Ten ‘ samsungowy ‘ fizyczny przycisk okrutnie mnie wk*rwia i raczej go nie zdzierżę więc zwykłe Mi5 ma tutaj ogromny - . Nie zależy mi zbyt na tej stabilizacji obrazu więc to też nie ma znaczenia, a Mi5S wypada lepiej cenowo. Teraz kwestia zakupu. Akutalnie prowadzę DG więc jeżeli zakupiłbym telefon w polsce z fakturką powiedzmy że mogę go mieć za 82% jego wartości ( odliczając 18% podatku którego w takim wypadku nie zapłace ) Kwestia tego czy gdziekolwiek w PL kupię za sensowną cenę Mi5s? z mojego szybkiego researchu nie znalazłem nic. Interesuję mnie wersja 32 / 64. Jeżeli nie jest to duża różnica to dopłacę przyszłościowo do 64. Tak więc gdzie aktualnie najlepiej i najbezpieczniej dokonać zakupu? Warto kupować gdzieś z gwarancją realizowaną w PL? Wolałbym taką opcję dla bezpieczeństwa.
 5. Cześć Poszukuję telefonu dla siebie w budżecie + - 1500 PLN Aktualnie używałem Redmi Note 2 który zdechł ale byłem z niego dość zadowolony. Teraz zastanawiam się nad flagowcem i chciałem aby był bardziej poręczny Wybór padł na Mi5 / Mi5 S Inne marki jakoś mnie nie przekonują, mimo tego że trochę ‘z d*py’ wysypał się mój RN2 to Xiaomi jest jedyną marką która jakkolwiek mnie przekonuje i mam ochotę na ich telefon. Skłaniam się minimalnie ku Mi5S ponieważ nie ma on fizycznego przycisku ( ? dobrze mówię ? ) Ten ‘ samsungowy ‘ fizyczny przycisk okrutnie mnie wk*rwia i raczej go nie zdzierżę więc zwykłe Mi5 ma tutaj ogromny - . Nie zależy mi zbyt na tej stabilizacji obrazu więc to też nie ma znaczenia, a Mi5S wypada lepiej cenowo. Teraz kwestia zakupu. Akutalnie prowadzę DG więc jeżeli zakupiłbym telefon w polsce z fakturką powiedzmy że mogę go mieć za 82% jego wartości ( odliczając 18% podatku którego w takim wypadku nie zapłace ) Kwestia tego czy gdziekolwiek w PL kupię za sensowną cenę Mi5s? z mojego szybkiego researchu nie znalazłem nic. Interesuję mnie wersja 32 / 64. Jeżeli nie jest to duża różnica to dopłacę przyszłościowo do 64. Tak więc gdzie aktualnie najlepiej i najbezpieczniej dokonać zakupu? Warto kupować gdzieś z gwarancją realizowaną w PL? Wolałbym taką opcję dla bezpieczeństwa.
 6. Cześć Poszukuję telefonu dla siebie w budżecie + - 1500 PLN Aktualnie używałem Redmi Note 2 który zdechł ale byłem z niego dość zadowolony. Teraz zastanawiam się nad flagowcem i chciałem aby był bardziej poręczny Wybór padł na Mi5 / Mi5 S Inne marki jakoś mnie nie przekonują, mimo tego że trochę ‘z d*py’ wysypał się mój RN2 to Xiaomi jest jedyną marką która jakkolwiek mnie przekonuje i mam ochotę na ich telefon. Skłaniam się minimalnie ku Mi5S ponieważ nie ma on fizycznego przycisku ( ? dobrze mówię ? ) Ten ‘ samsungowy ‘ fizyczny przycisk okrutnie mnie wk*rwia i raczej go nie zdzierżę więc zwykłe Mi5 ma tutaj ogromny - . Nie zależy mi zbyt na tej stabilizacji obrazu więc to też nie ma znaczenia, a Mi5S wypada lepiej cenowo. Teraz kwestia zakupu. Akutalnie prowadzę DG więc jeżeli zakupiłbym telefon w polsce z fakturką powiedzmy że mogę go mieć za 82% jego wartości ( odliczając 18% podatku którego w takim wypadku nie zapłace ) Kwestia tego czy gdziekolwiek w PL kupię za sensowną cenę Mi5s? z mojego szybkiego researchu nie znalazłem nic. Interesuję mnie wersja 32 / 64. Jeżeli nie jest to duża różnica to dopłacę przyszłościowo do 64. Tak więc gdzie aktualnie najlepiej i najbezpieczniej dokonać zakupu? Warto kupować gdzieś z gwarancją realizowaną w PL? Wolałbym taką opcję dla bezpieczeństwa.
 7. Cześć Gdzie aktualnie najlepiej zakupić RMN 3 Pro? 3/32 GB Z Polską gwarancją jedynie ibuygou i wtedy mam gwarancję u Acida tak? W innym wypadku gwarancja w chinach? Mogę zakupić telefon w Pl / Chinach to bez znaczenia, tylko jeżeli z Chin to dostawa musi być w + - 7 dni. Warto dopłacić do tego aby mieć gwarancję w PL? Jak z awaryjnością tego telefonu? Dzięki za pomoc ; )
 8. Witam, ma ktoś pojęcie czy te pistony są oryginalne ? http://www.aliexpress.com/item/New-High-Quality-Original-Xiaomi-Piston-3-Fashion-Design-In-Ear-Headphones-Earphone-Headset-For-Smartphone/32322407564.html?spm=2114.031010208.3.2.NrduSJ&ws_ab_test=201556_5,201527_2_71_72_73_74_75,0_0 Być może ktoś kojarzy sprzedawce , kupował od niego dlatego pytam ( wiem że nikt nie jest jasnowidzem ) : )) Z góry dziękuje za pomoc
×
×
 • Create New...