Skocz do zawartości

Samoinstne restarty Redmi 3 Pro


Daniello

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu zakupiłem Redmi 3 Pro, od razu pojawił się problem, że telefon sam się restartuje co jakiś czas. Tego samego dnia odesłałem telefon na gwarancję do Kielc, gdzie w serwisie przeinstalowano system i w testach problem nie wystąpił. Xiaomi wróciło do mnie jednak problem pozostaje nadal, telefon sam wykonuje restart czasem w spoczynku, ale również podczas użytkowania nie zależnie czy jest uruchomiona 1 aplikacja czy kilka (typu FB, Snapchat, Messenger czy SMS lub ustawiania), lub też czy jest włączone WiFi czy nie. Telefon ma włożone 2 karty sim T-Mobile (podstawa) i LycaMobile (internet)

Android 6.0.1 MMB29M

MIUI 8.0 | Stabilna 8.0.3.0(MALMIDG)

Proszę o pomoc, czy ktoś miał coś podobnego, bo serwis twierdzi, że nic się nie dzieje, a te restarty dają mocno w kość... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi restartami jest tak, że one poprostu mijają. Nie wiem od czego to zależy, ale miałem tak w redmi note 2 i redmi 3. Aktualizuj co tydzień,moze się trafi któraś wersja lepszą dla Twojego egzemplarza. Może warto spróbować xiaomi.eu?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cześć, mam dość spory problem, od ostatniego czasu mój redmi łapie takie "zwiechy" gdzie telefon nie reaguje na nic, potrafi totalnie sie zapomnieć, wciśnięcie przycisku wielozadaniowości skutuje tym że na ekranie pojawia się napiś "Czyszczenie, proszę czekać" (???) - co to w ogóle jest? A sam telefon odzyskuje sprawność dopiero po reboocie. Dochodza do tego randomowe rebooty podczas zwykłego przeglądania snapa albo choćby podczas czytania prostej strony na chromie, telefon ma rok, działa na najnowszym xiaomi.eu, próbwałem wcześniejszej wersji, a teraz używam 7.5.25 i nadal to samo. Problem nie występował nigdy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^
Cześć, jakoś od tygodnia mam bardzo podobne objawy w Redmi 3. Nie mam zielonego pojęcia skąd się to wzięło. U mnie dodatkowo czasami nie działa aparat - zawiesza się.

Wersja: MIUI 8 Global 7.6.8 | BETA

Ktoś wie skąd te problemy mogły się pojawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam ogromny dla mnie problem pewnego wieczoru wróciłem do swojego pokoju po godzince i patrzę a tam ciągle resetuje się mój telefon nie mam pojęcia czym to spowodowane , jeśli chodzi o kupno kupiłem go na olx od pewnego Pana , który zapewniał mnie że jest to europejska wersja tego telefonu . Niestety gwarancji już nie ma ponieważ kupiłem go jako używany dostałem tylko 3 miesięczną gwarancję rozruchową . Przy kliknięciu przycisku power i vol- pokazuje się ikonka FASTBOOT natomiast przy kliknięciu power i vol+ wyskakuje chińska konsola plus parę angielskich słówek typu recovery, download ( pokazuje się ona tylko na chwileczkę , następnie telefon dalej się resetuje ). Jestem w kropce i totalnie nie znam się na technicznej stronie telefonów . Może ktoś posiadał już takie problemy z xiaomi redmi 3s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak w temacie gdy telefon jest w stanie przygaszonym zdarza mu się samoczynnie restartowac. Wczoraj wyłączył ale 3 razy dziś 1raz.  wczoraj wgrałem aktualizację 7.9.15 (wcześniej nie aktualizowane było przez rok  ale od tygodnia (jeszcze na starym systemie to się zdarzało.)  dodam że czasem jest kilka dni normalnej pracy. W ten dzień co telefon się restartuje mam problemy z ładowanie.  Po minucie nie odnajduje ładowarki (rzadko się to zdarza ale kilka razy miało to miejsce.)  co to może być ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...