Jump to content

Zakup Mi5 na firmę (może być VAT)

flood

Recommended Posts

Witam,

Jest to mój pierwszy post ale już teraz wiem że na dłużej zagoszczę na tym forum.

Zakupiłem już swój pierwszy Mi5 w najdroższej opcji (Xkom)

Ale szukam już kolejnego, tyle że taniej.

Czy kupując w chinach jest szansa by dostać standardowa fakturę na firmę? Np u Goldway lub ibuygou? VAT mogę zapłacić, dla mnie to nie problem. A może jeśli VAT nie jest problemem warto kupić w PL już?

Jak u Chińczyka wygląda gwarancja, czy też 24 miesiące czy tylko 12 i gdzie wysyła sie zepsute telefony? Polska / Chiny / Czechy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Popatrz sobie iboygou, gwara realizowana w PL, jest możliwość przedłużenia jej na dwa lata o ile dobrze pamiętam. Do tego kurier i telefon przyjdzie w kilka dni.
Jak na Chiny to sklep jest dość drogi,ale skoro gwarancja jest wazna to to jest dobry wybor

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

14 minut temu, flood napisał:

Jak sprawdzałem to cena wychodzi do ceny w polskich sklepach. Np tu http://allegro.pl/xiaomi-mi5-lte-3-32-gb-4-1-8ghz-z-pl-gw-24m-i6557232916.html  tylko czy polskie sklepy i sprzedawcy są równie pewni jak ibuygou?

Równi w jakim sensie ?  W obu przypadkach masz dwa lata gwarancji, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo na jakich częściach pracują polskie  czy chińskie sklepy, bo zdarzało się że IBG używało zamienników ale bardzo dobrej jakości. I tu nie wiadomo na czym pracują polskie sklepy bo na pewno nie na oryginałach, tylko pytanie czy na tanich zamiennikach do d*py, czy na porządnych i drogich. Już do samego MI5 ekran kupisz za 25$, oryginalny w wersji OEM 50$ a za wersję oryginalną z namaszczeniem Xiaomi 70$

Generalnie chodzi mi już o sam start. Czy zamiast nowego telefonu nie dostanę jakiegoś refurba i czy w razie reklamacji sprzedawca nie będzie robił problemów. Np będzie twierdził ze plomba zerwa albo coś tam jeszcze. Albo co najgorsze czy sprzedawca w między czasie nie zmieni zdania i się nie zamknie i szukaj wiatru w polu.

Ibuygou raczej przez najbliższe dwa lata będzie realizować gwarancję. Tak samo Xkom jest raczej pewny. Tylko tam ceny są kosmiczne.

3 godziny temu, flood napisał:

Generalnie chodzi mi już o sam start. Czy zamiast nowego telefonu nie dostanę jakiegoś refurba i czy w razie reklamacji sprzedawca nie będzie robił problemów. Np będzie twierdził ze plomba zerwa albo coś tam jeszcze. Albo co najgorsze czy sprzedawca w między czasie nie zmieni zdania i się nie zamknie i szukaj wiatru w polu.

Ibuygou raczej przez najbliższe dwa lata będzie realizować gwarancję. Tak samo Xkom jest raczej pewny. Tylko tam ceny są kosmiczne.

Gdy dostaniesz refuba, a nie ma tego napisanego na aukcji, zwracasz telefon w ciągu 14 dni, tego czy się sprzedawca nie zwinie nigdy nie wiemy. Gdy skorzystasz z dużych rekinów to prawdopodobieństwo jest małe. Na IBG można znależć perełki np dziś Biały Xiaomi MI 5 3/32 za ok 1070zł + kw

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...