Skocz do zawartości

Karta sim orange operatorzy sieci


maternus2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam taki problem posiadam karte orang,i telefon Xiomi redmi note 2 jestem kierowca jezdze za granicą .Problem polega ze po zmianie granic np Belgia- Francja mam brak sieci musze ustawic recznie operatora jesli ustawie wybierz automatycznie nie chce mi ustawic brak sieci.Jestem w francji ustawie siec orange jest ok jade  do belgi oczywiscie brak siecinie znajduje ponownie musze ustawic recznie. Co moze byc problem z karta czy telefonu. Zapomniałem powiedziec ze wczesniej na tym samym telefonie mialem karte tmobile nie było zadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

co do karty sim orange (za granica) mam podobnie nie szuka automatycznie sieci,musze przejsc na reczne szukanie,zrobilem test przelozylem karte sim orange do innego telefonu (xxxx) i wylapuje automatycznie,zmienilem tez slot karty sim w redmi note 2 lecz nie dalo to rezultatu :( moze ktos cos wie ???

Edytowane przez robertj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2017 o 12:16, robertj napisał:

co do karty sim orange (za granica) mam podobnie nie szuka automatycznie sieci,musze przejsc na reczne szukanie,zrobilem test przelozylem karte sim orange do innego telefonu (xxxx) i wylapuje automatycznie,zmienilem tez slot karty sim w redmi note 2 lecz nie dalo to rezultatu :( moze ktos cos wie ???

Masz abonament "euro"? Może masz tylko "krajowy" i stąd problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 13.01.2017 o 14:44, mrosi napisał:

Masz abonament "euro"? Może masz tylko "krajowy" i stąd problemy?

obecnie mam dwie karty sim czyli PL orange gdzie mam wystarczajaco duzo pieniedzy aby odbierac i dzwonic....oraz innego operatora kraju EU karte sim,bylem tez w orange salonie i sa bezradni .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...