Skocz do zawartości

Telefon nie widzi karty SIM z drugiego slotu


kamar007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem parę miesięcy temu xiaomi redm 3 pro (od goldwaya), postanowiłem dziś dołożyć do niego drugą kartę SIM, się okazało się niestety że żadna karta w drugim slocie nie działa :/ karta pamięci działa, tak samo każda karta w slocie 1, w menu diagnostycznym(głośność góra i włączenie) kara 1 jest wczytywana dobrze, karta 2 pokazuje że nie jest włożona, jako że to menu jest przed zbootowaniem romu obstawiałbym raczej hardware, problem w tym że nie wiem co z tym zrobić teraz, pomóżcie proszę :/

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, pośpieszyłem się :/ redmi 3 pro, odblokowany bootloader rom miuipolska 6.9.22

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


a włączyłeś ten slot? jaki ROM?

Rom jak wyżej, a co do tego czy włączyłem slot to pierwsze słyszę żeby trzeba go było włączać :/

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, pośpieszyłem się :/ redmi 3 pro, odblokowany bootloader rom miuipolska 6.9.22

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka




Rom jak wyżej, a co do tego czy włączyłem slot to pierwsze słyszę żeby trzeba go było włączać :/

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

a91e47a5e7da1974ea6115b9c4da34ec.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bergmen aktualnie nie mam innej karty żeby sprawdzić, jutro się skocze po jakiś starter może, w razie jakby nie za zadziałało nie widzi mi się wysyłanie go do Chin ;) myślisz że duży koszt będzie naprawy w jakimś pl serwisie? :) Karta pamięci działa jak powinna, wydaje mi się że problem będzie leżał raczej w stykach w miejscu slotu na kartę SIM niż gdzieś dalej

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.