Skocz do zawartości
  • 0

Zmiana mi4 na redmi...


Cake

Pytanie

Niestety mój ukochany mi4 umarł już 4 raz i nie chcę znowu płacić 300zł za ekran i baterie ktora zaczyna zmieniać trochę kształt. Nie moge pozwolić sobie na zakup mi5 więc zastanawiam sie nad RN4 i Redmi Pro. Moja druga połówka ma RN3pro i telefon jest super, ale gdy go trzymam to mam wrażenie jakby miał sie rozpaść  na kawałki od patrzenia... 

Te 5,5 cala to absolutny max jaki mogę ogarnąć. 

Pod uwagę biorę wersję z 3gb ram. Jeżeli jakość zdjęć i szybkość działania będzie na poziomie mi4 to będę zadowolony. Redmi pro zachęca bardziej niż note 4 bo przeszkadza mi troche czytnik i głośnik na pleckach w RN3pro.

Już dawno bym zamówił ale boję się tego Mediateka... (Miałem note2)

Telefonu używam głównie do oglądania filmików, przeglądania neta, gier i udostępniania neta dla laptopa. Czasami zrobię też zdjęcie slajdu na wykładzie.

Post kierowany głównie do tych kilku osób co telefon już zakupiły, ale nie chcą podzielić się opinią na forum :P

za odpowiedzi z góry dziękuję

Edytowane przez Cake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak myślisz o kupnie ponownie Mi4 to tak. Sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem kupić redn 3 pro a kupiłem mi nota. DLaczego ?? Przecież rdn3 pro jest wydajniejszy. A jednak wybrałem Mi nota bo: dużo lepszy aparat, wyświetlacz , wykonanie i dźwięk. I to zdecydowało a nie wydajność bo jak grać to na PC :)

 

P.S. Bambusowe plecyki zmieniają wszystko :)

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, MD13 napisał:

Jak myślisz o kupnie ponownie Mi4 to tak. Sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem kupić redn 3 pro a kupiłem mi nota. DLaczego ?? Przecież rdn3 pro jest wydajniejszy. A jednak wybrałem Mi nota bo: dużo lepszy aparat, wyświetlacz , wykonanie i dźwięk. I to zdecydowało a nie wydajność bo jak grać to na PC :)

 

P.S. Bambusowe plecyki zmieniają wszystko :)

Jak z jakością połączeń? Jakoś zawsze trafiam na Xiaomi z dupna jakością połączeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

16 godzin temu, Cake napisał:

Jak z jakością połączeń? Jakoś zawsze trafiam na Xiaomi z dupna jakością połączeń...

Ja osobiście nie mam problemów z jakością rozmów. Jest lepsza niż w moim wcześniejszym redmi note lte. Sieć w jakiej jestem to PLUS. Spytaj może jeszcze mrosia bo on jest chyba w orange i też posiada mi nota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...