• 0
Sign in to follow this  
Cake

Zmiana mi4 na redmi...

Question

Niestety mój ukochany mi4 umarł już 4 raz i nie chcę znowu płacić 300zł za ekran i baterie ktora zaczyna zmieniać trochę kształt. Nie moge pozwolić sobie na zakup mi5 więc zastanawiam sie nad RN4 i Redmi Pro. Moja druga połówka ma RN3pro i telefon jest super, ale gdy go trzymam to mam wrażenie jakby miał sie rozpaść  na kawałki od patrzenia... 

Te 5,5 cala to absolutny max jaki mogę ogarnąć. 

Pod uwagę biorę wersję z 3gb ram. Jeżeli jakość zdjęć i szybkość działania będzie na poziomie mi4 to będę zadowolony. Redmi pro zachęca bardziej niż note 4 bo przeszkadza mi troche czytnik i głośnik na pleckach w RN3pro.

Już dawno bym zamówił ale boję się tego Mediateka... (Miałem note2)

Telefonu używam głównie do oglądania filmików, przeglądania neta, gier i udostępniania neta dla laptopa. Czasami zrobię też zdjęcie slajdu na wykładzie.

Post kierowany głównie do tych kilku osób co telefon już zakupiły, ale nie chcą podzielić się opinią na forum :P

za odpowiedzi z góry dziękuję

Edited by Cake

19 answers to this question

Recommended Posts

• 0

A myślałeś o mi note ?? Nie kupił bym redmi jak już posmakowałem serii Mi.

• 0

Dozbierałbym do Mi5 3/32, w Chinach kupisz za ~1000zł u Goldway'a + ew. wysyłka z ominięciem VAT...

• 0
10 minut temu, Nezumi napisał:

Dozbierałbym do Mi5 3/32, w Chinach kupisz za ~1000zł u Goldway'a + ew. wysyłka z ominięciem VAT...

No to jest też jakaś opcja. Wszystko kwestia ceny ;)

• 0

Mi note śliczny ale za duży.... To mowicie, że nie ma co patrzeć na redmi note 4 i redmi pro? W opcji jest jeszcze ponowny zakup mi4 albo rn3pro i czekanie na coś ciekawego w 2017

• 0

A dlaczego za duży?? Jak bierzesz 5,5 cala pod uwagę? Ja miałem najpier redmi note lte i jak wymieniłem na mi nota to rozmiar fizyczny fonu jest taki sam , choć mi note ma 5,7".

• 0

Teraz używam chwilowo rn3pro i za chwilę muszę go oddać. Jest to taki max 

• 0

Czyli mi note nie jest za duży. Tylko max.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• 0

W technosie jest chyba za 899zł

• 0

Jak myślisz o kupnie ponownie Mi4 to tak. Sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem kupić redn 3 pro a kupiłem mi nota. DLaczego ?? Przecież rdn3 pro jest wydajniejszy. A jednak wybrałem Mi nota bo: dużo lepszy aparat, wyświetlacz , wykonanie i dźwięk. I to zdecydowało a nie wydajność bo jak grać to na PC :)

P.S. Bambusowe plecyki zmieniają wszystko :)

Edited by MD13

• 0
1 godzinę temu, MD13 napisał:

Jak myślisz o kupnie ponownie Mi4 to tak. Sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem kupić redn 3 pro a kupiłem mi nota. DLaczego ?? Przecież rdn3 pro jest wydajniejszy. A jednak wybrałem Mi nota bo: dużo lepszy aparat, wyświetlacz , wykonanie i dźwięk. I to zdecydowało a nie wydajność bo jak grać to na PC :)

P.S. Bambusowe plecyki zmieniają wszystko :)

Jak z jakością połączeń? Jakoś zawsze trafiam na Xiaomi z dupna jakością połączeń...

• 0
Ja miałem kupić redn 3 pro a kupiłem mi nota. DLaczego ?? Przecież rdn3 pro jest wydajniejszy.

snap 615 jest wydajniejszy niz snap 810?

• 0
snap 615 jest wydajniejszy niz snap 810?

Od kiedy redmi note 3 pro ma snapa 615???? On ma snapa 650.

• 0

Spokojnie, poczytalem i jestem madrzejszy. Gdybym sie nie odezwal, nadal trwalbym w blednym przeswiadczeniu ze 808 to jakies premium jest. Czyli reasumujac, dzieki ;).

• -1

16 godzin temu, Cake napisał:

Jak z jakością połączeń? Jakoś zawsze trafiam na Xiaomi z dupna jakością połączeń...

Ja osobiście nie mam problemów z jakością rozmów. Jest lepsza niż w moim wcześniejszym redmi note lte. Sieć w jakiej jestem to PLUS. Spytaj może jeszcze mrosia bo on jest chyba w orange i też posiada mi nota.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this