Skocz do zawartości

Co sądzicie o GeatBest?


Predator00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałby zapytać czy można bezproblemowo zakupić ten telefon z http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_368084.html?wid=4 tej strony.Będzie dostępny język polski czy będę musiał wgrywać Miui Polska? No i jeszcze jak wygląda wysyłka, tzn. długo trzeba czekać ? ponosi się jakieś opłaty ?Czy telefon przyjdzie oryginalny, polecacie ten sklep? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep polecam, wydane ponad $1000, wszystko co kupiłem było oryginalne. MIUI PL pewnie będziesz musiał wgrać :) Jak zzamówisz pocztą to bierz Netherland Post (PostNL), paczka w 6 dni jest w polsce, a jak byś brał kuriera to poproś żeby zadeklarowali niższą wartość, będzie mniej vat w dhl ;) VAT na zwykłej poczcie to niestety loteria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Także polecam, ale jeżeli nie chcecie opłaty VAT, to bierzcie przesyłkę pocztową, żadnego kuriera. Najszybsza przesyłka PostNL 9 dni , najdłuższa 19 dni, jedna jedyna z wielu zamówień nie dotarła nigdy do mnie, sklep po ok 3 miesiącach od wysłania zwrócił mi pieniądze :)

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kilka razy i mega zadowolony jestem - zawsze wszystko oryginalne i szybko w PL. Miałem też okazję reklamować MiBanda 1S i w sumie bez odsyłania dostałem zwrot w postaci GB Wallets (pkt na gearbescie) na nowego + jeszcze na niedrogie słuchawki starczyło :)
Także polecam bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam. Kupiony ZUK Z1, czekałem na niego ponad miesiąc( pre sale do 10 kwietnia, a wysyłali dopiero po 10 maja). Po 3 miesiącach odesłałem telefon, bo czytnik linii papilarnych przestał działać. ( tzn. mogłem nie wysyłać, ale dostałbym tylko 30USD do wydania u nich:/ ) Telefon wysłany 07.09, u nich 25.09 i od tamtego czasu kłócę się z nimi poprzez helpdesk, a to dlatego, że nie potrafią (albo nie chcą) naprawić telefonu. Na początku proponowali mi 100USD zwrotu, ponieważ telefon jest za stary( 3 miesiące!!!) i nie mogą wymienić na nowy ani zwrócić całości. Póki co udało mi się wykłócić 140 USD. Full refund robią tylko do 45 dni od zakupu, potem tylko naprawa, a jak nie naprawa to partial refund. Dużo już u nich kupiłem, ale telefonu czy innych wartościowych rzeczy poprostu strach. Zresztą poczytajcie sobie w necie, jak koleś kupił telefon za 364USD i też go olali. Ochrona Paypal jest na 180 dni, ale to też podobno niewiele pomaga. Teraz gdy odzyskam kasę to napewno nie kupię tam telefonu, ta roczna gwarancja to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...