Jump to content

Predator00

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Predator00

 1. Niby nic takiego, a jednak o to chodziło i ładnie się zainstalowało. Dziękuję za pomoc
 2. Witam,chciałem zainstalować twrp przez fastboot i wyskoczył problem jak na screenie z wiesza poleceń. A tutaj folder adb
 3. A przez Mirecovery można? Czy lepiej przez twrp?
 4. Instalowałem cancro_global_images_7.1.12_20170111.0000.00_6.0_global zgodnie z tym
 5. Chyba nie zainstalowałem tego co chciałem (Miui by xiaomi.eu), bo powinno być napisane, że taka wersję mam a tak nie jest.
 6. Narazie zostawię tak jak jest, jak całkowicie przestanie działać to odeślę. Dziękuję bardzo, rozwiązany
 7. Dzięki za pomoc, ale tak jak mrugała tak nadal mruga, ale to chyba nie przeszkadza.
 8. Zainstalowałem i mam Miui 8 Global 7.1.12 Beta. Problem zniknął jak na razie.
 9. szczerze to nie wiem jak...znalazłem to https://miuipolska.pl/?faqs=jak-zainstalowac-xiaomi-eu-na-mi4-lte-ct ale ja mam TD-LTE
 10. Spróbuję dzisiaj to jeszcze zrobić i się odezwać. Może zainstalować MIUI Polska?
 11. Wątpię żeby to była wina softu, ale pewny nie jestem
 12. Nie zmieniałem softu, a telefon obecnie ma MIUI 8 Global 6.12. 29 beta.
 13. Witam, dzisiaj kiedy chciałem włączyć latarkę to włączyła się na chwilę i zgasła. Kiedy włączam ją ponownie to nie che się w ogóle włączyć, albo leciutko mrugnie i się wyłącza. I teraz nie wiem czy rozkręcić telefon i sprawdzić wszystkie taśmy itd. Czy może pisać do sprzedawcy. Dodam jeszcze, że telefon nie upadł i nie został zalany. Od samego początku latarka jakoś mrugała, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio.
 14. Przy wyłączonym i włączonym tylko w ciemności to widać, ale to chyba nic takiego, tak po prostu ma być chyba
 15. Witam, pobrałem aplikacje która odblokowuje/blokuje ekran kiedy przyłoży się dłoń do czujnika. Wtedy zacząłe właśnie mrugać czerwonym światłem. Odinstalowałem aplikacje a czujnik nadal mruga. Co robić?
 16. U mnie problem rozwiązany. Pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych i włączenie na nowo wszystkich uprawnień sklepu play.
 17. Witam, podczas pobierania większych aplikacji po około 80-90% aplikacja zostaje zatrzymana.Telefon to Mi4 Lte
 18. Witam chciałby zapytać czy można bezproblemowo zakupić ten telefon z http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_368084.html?wid=4 tej strony.Będzie dostępny język polski czy będę musiał wgrywać Miui Polska? No i jeszcze jak wygląda wysyłka, tzn. długo trzeba czekać ? ponosi się jakieś opłaty ?Czy telefon przyjdzie oryginalny, polecacie ten sklep?
 19. Witam chciałby zapytać czy można bezproblemowo zakupić ten telefon z http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_368084.html?wid=4 tej strony.Będzie dostępny język polski czy będę musiał wgrywać Miui Polska? No i jeszcze jak wygląda wysyłka, tzn. długo trzeba czekać ? ponosi się jakieś opłaty ? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
×
×
 • Create New...