Jump to content

Lockscreen block na amen


iven

Recommended Posts

Witam , otóż wczoraj mój telefon zrobił mi bardzo kiepski kawał. Nagle poczułem wibracje w kieszeni. Okazało się , że z niewiadomo jakiej przyczyny odpalił się tryb diagnostyczny i zaczął przeprowadzać walidacje telefonu , akurat był na teście wibracji. Wybrałem od razu reboot do androida i po prostu chciałem odblokować sobie telefon a tu zonk. Mój kod do ekranu głównego nie działa . Nie ma możliwości , bym wpisywał źle kod. COŚ  musiało zmienić mój kod .Nie mam żadnej opcji typu "zapomniałem hasła" Probowałem go odblokować z poziomu serwisu mi.com czy też google ale nic nie pomogło. Próbowałem odpalić telefon w trybie recovery. lecz niestety odpala mi się tylko obrazek z telefonem z kablem usb i napiszem pcsuite.mi.com , niestety pomimo pobrania menadżera , nie czyta on telefonu. Czy jest jakaś możliwość by go uratować ?  Na danych mi nie zależy mogą zostać usunięte , byle działał. Mój rom to ostatnia wersja przed 6.9.22

Link to comment
Share on other sites

Myślałem jeszcze o sposobie , by może wejść w tryb FASTBOOT i spróbować coś zrobić za pomocą adb console , proszę by wypowiedział się na ten teamat bo jestem w kropce...

Link to comment
Share on other sites

U mnie po reboocie wymagane jest wpisanie kodu ,odcisk palca nie działa. Próbowałem sflashować rom na nowo ale niestety nie mam odblokowanego bootloadera. Kod 0000 czy 1111 i 1234 nie działają a sprzedawca z allegro (mispot z poznania) nie odpowiada na emaile... Szukam obecnie opcji odblokowanie bootloadera przez fastboot ale no niestety nie mogę nic znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie miałem ustawione odblokowanie liniami papilarnymi + wzór. Palcem nie odblokuje, wzór nie pasuje. Kupiłem telefon w WWA (fosttech), powiedzieli żeby im przysłać telefon, mam czas do poniedziałku w sumie, inaczej im odeślę i niech się męczą.

Link to comment
Share on other sites

Miałem taki przypadek kilka tygodni temu. Jedyny sposób to wgranie ROMu Miflashem. Będzie kłopot z trybem EDL ponieważ ekran telefonu jest cały czas zablokowany, ale pod tym linkiem jest metoda na wymuszenie trybu EDL, reszta idzie bez problemu.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3394292

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Na początku jak chciałem sflashować na global rom 6.9.22 przez miflash, dostawałem błąd odpowiadający zablokowanemu bootloaderowi. Po tym jak dostałem zgode od xiaomi, odblokowałem BL'a i sflashowałem. Działa świetnie. @Andrzej13 jak miałeś sync z MiCloud to nie ma się czego bać , wszystkie smsy i kontakty, hasła wifi wróciły na miejsce. Temat do zamknięcia.

 

Ps. Dziękuje wszystkim użytkownikom za pomoc.

Edited by iven
Zapomniałem dopisać zdania.
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...