Skocz do zawartości

Najlepszy ROM wg was na Xioami Redmi 3S 2/16GB


kurn12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niebawem zakupię swojego pierwszego Xiaomi . Sprzedawca proponuje że może mi wgrać dowolny ROM jaki będę chciał , jednakże w warunkach gwarancji zmiana software oznacza utratę gwarancji , dlatego chciałbym wiedzieć wcześniej przed zakupem jaki ROM mają mi zainstalować.

Zależy mi na najwyższej wydajności, zarazem nie zwiększając poboru prądu z baterii oraz stałych aktualizacjach OTA . Rom najlepiej gdyby był tak w 80% spolszczony 

Jaki wybrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bergmen napisał:

jak przebolejesz brak ota to xiaomi.eu (dev). Myślę że warto bardziej niż global z ota

Też mam Global (możliwość OTA) i powoli dojrzewam do zmiany na dev. Jakbyś uzasadnił w punktach o wyższości dev/global. Z góry zaznaczam ze OTA dla mnie nie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.09.2016 o 11:24, juro napisał:

Też mam Global (możliwość OTA) i powoli dojrzewam do zmiany na dev. Jakbyś uzasadnił w punktach o wyższości dev/global. Z góry zaznaczam ze OTA dla mnie nie jest najważniejsze.

No i wczoraj zainstalowałem Global Dev 6.9.29.5 (Beta). Proces przebiegł bezproblemowo. Dla zainteresowanych miałem 8.0.3.0. Na razie testuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...