Skocz do zawartości

Brak sieci


merch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Przypuszczam że powielam temat jednak jak przeszukiwałem forum to nie potrafiłem znaleźć rozwiązania dla mojego problemu.

Mam Redmi Note 3 ( PRO 3/32). wszystko działało pięknie dopóki nie zrobiłem aktualizacji .

Bootloop z instalacją aktualizacji nie miał końca. Więc poczytałem forum i znalazłem odpowiedni ROM ( kenzo ).

Przez MIflash + skrypt edl. wgrałem MIUI V8 wersja stable. I już witałem się z gąską, ale niestety tel. nie ma zasięgu.

W pierwszej kolejności nie wykrywał SIM. Potem przy ponownym uruchomieniu poprosił o PIN.

Widzi T-Mobile ale cały czas brak sieci. To samo jak wsadziłem do drugiego slotu inną kartę sim.

Więc raczej wykluczam uszkodzenie „gniazda".

Płakać się chce bo tel ma 3 dni.
Jeśli ktoś byłby na tyle łaskawy by mi podpowiedzieć co zrobić lub dał link i powiedział którego np. punktu poradnika się trzymać.

Muszę przyznać że na forum jest mnóstwo wątków, a ja jako laik gubię się w tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy na pudełku masz po chińsku, czy angielsku tak, jak na foto ? Zmierz też wysokość swojego telefonu.
IMG_20160925_090313.jpgkate-vs-kenzo.jpg
Jeśli są angielskie lub twój telefon ma 152mm wówczas nie jest to Redmi Note 3 Pro, a Redmi Note 3 SE (special edition), wówczas wgraj Global Stable oznaczone jako: 

  • Redmi Note 3 Special Edition Latest Global Stable Version Fastboot File Download

 ...i mocno trzymaj kciuki za to, czy nie uległa uszkodzeniu partycja EFS.

Niestety - któryś z importerów jako wersję PRO sprzedaje SE - przypadek kolegi @Qerkces87

 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, luki! napisał:

Sprawdź czy wyświetla Ci się nr IMEI

Tak wyświetla się.

3 godziny temu, Zexon72 napisał:

Napisy na pudełku masz po chińsku, czy angielsku tak, jak na foto ? Zmierz też wysokość swojego telefonu.
IMG_20160925_090313.jpgkate-vs-kenzo.jpg
Jeśli są angielskie lub twój telefon ma 152mm wówczas nie jest to Redmi Note 3 Pro, a Redmi Note 3 SE (special edition), wówczas wgraj Global Stable oznaczone jako: 

  • Redmi Note 3 Special Edition Latest Global Stable Version Fastboot File Download

 ...i mocno trzymaj kciuki za to, czy nie uległa uszkodzeniu partycja EFS.

Niestety - któryś z importerów jako wersję PRO sprzedaje SE - przypadek kolegi @Qerkces87

 

 

Mam dokładnie takie napisy jak na zdjęciu po angielsku, i rzeczywiście ma 152 cm

 

Czyli wgrywam nie ten ROM.... o shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...