Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, telefon Redmi 3 rom xiamoi.eu 6.9.8. Problem jest następujący, chciałem odinstalować 4 aplikacje (Legendary, Magic Rush, Fight, Mansion of madnes), wszystko przebiega normalnie, jednak po ponownym uruchomieniu telefonu te aplikację znów się pojawiają (z innymi aplikacjami nie zauważyłem takich problemów), można je normalnie włączyć (więc nie są to same ikony), po odinstalowaniu od razu wszedłem w recovery i wyczyściłem też cache i dalvik cache, ale dalej to samo.

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...