jestemmanekinem Opublikowano 18 Września 2016 Opublikowano 18 Września 2016 Jak w temacie, mam rozmytą tapetę na ekranie blokady i nie mogę nic z tym zrobić w opcjach. Belka powiadomień i zegar są ostre, problemem jest tylko strasznie rozmyta tapeta, ktoś wie jak to można wyłączyć?
0 ZduneX25 Opublikowano 18 Września 2016 Opublikowano 18 Września 2016 Wyłącz zabezpieczenie przy odblokowaniu.
Pytanie
jestemmanekinem
Jak w temacie, mam rozmytą tapetę na ekranie blokady i nie mogę nic z tym zrobić w opcjach.
Belka powiadomień i zegar są ostre, problemem jest tylko strasznie rozmyta tapeta, ktoś wie jak to można wyłączyć?
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi