Jump to content

Redmi Note (3G) cegła + same problemy + brak ROM-u fastboot


latet

Recommended Posts

Witajcie,

Dostałem do odreanimowania uceglonego (poprzez próbę instalacji na "hurra" najnowszej aktualizacji) starego Redmi Note (3G, MTK6592).

Próbuję kilku rzeczy, ale nic nie mogę zrobić, gdyż:

  1. System nie wstaje
  2. Recovery - wstaje, ale to jest MiRecovery, a w katalogu głównym pamięci wewn. nie ma update.zip i w żaden sposób nie mogę go tam wgrać (umieszczenie go na karcie mico-SD oczywiście nie nie daje, bo nie jest tam widziany)
  3. Nie mogę wejść w tryb Fastboot - po włączeniu telefonu z trzymaniem Power- pojawia się tylko białe logo MIUI, nie "ludzik grzebiący w telefonie". Mimo wszystko miałem nadzieję, że to jest tryb fastboot, ale niestety test spod Windows (komenda fastboot devices) pokazuje, że urządzenie nie jest podłączone (z tego samego peceta, tym samym kablem, w tym samym porcie - moje inne telefiny Xiaomi są widziane w trybie fastboot za pomocą tej komendy). Może to kwestia, że to MTK, a tamte inne to snapy?
  4. Nawet jeśli odpalę go w trybie fastboot, to i tak nie mam żądnego ROM-u fastboot dla tego telefonu. Tutaj brak: http://en.miui.com/a-234.html
    czy możecie jakiś podrzucić lub wskazać?
  5. Jakieś chyba właściwe TWRP udało mi się pobrać, ale w tej sytuacji nie mam jak go zainstalować.

Wiem tez, że najnowsze ROM-y MIUI.eu wymagają zmiany wielkości partycji czy coś tam. Tylko jak to w ogóle się robi? Na MiNote w tym celu trzeba było po prostu wcześniej zaisntalować jedną konkretną wersję, która to załatwiała. A tu jak?

Help! I dziękI!

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...