Jump to content

Co lepsze? Redmi Note 3 Pro, Redmi 3 Pro? Coś innego?

alviczka
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się nad dwoma opcjami (chociaż jakby ktoś miał 3cią propozycję....). 

Który z nich: Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy Xiaomi Redmi 3 Pro ma lepszy aparat? Czy w ogóle któryś jest w miarę godny uwagi? Od kiedy wiem, że megapixele to nie wyznacznik aparatu, trudno mi ocenić co w takim razie nim jest.... 

Do którego z nich jest więcej akcesorii, case'ów i innych duperelek? Jestem kobietą i uwielbiam takie gadżety... :) Na święta planuję zakup smartbanda. 

Który trzyma dłużej? Czy różnica jest w ogóle zauważalna? Zwłaszcza przy bawieniu się internetem - fajnie gdyby wytrzymywał jakiś czas. 

No i gry: jak na "ruski rok" pokemony, częściej Minion Rush, jakies kulki, itd, też. Obecny telefon na więcej nie pozwala, fajnie gdyby nowy dawał jednak radę. 

Obecnie najtańszą bezpieczną opcją jaką znalazłam (zapewne są i inne, ale i tak w porównaniu z allegro wychodzi taniej) jest ta u goldwaya, tzn. Redmi Note 3 Pro za 171$ (https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Official-Global-Firmware-Mobile-Phone-Snapdragon-650/311331_32672119908.html) lub Redmi 3 Pro Prime za 139$ (https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-Pro-Prime-Snapdragon-616-Octa-Core-Mobile-Phone-3GB-RAM-32GB-ROM/311331_32641550000.html). ((Do obu oczywiscie dochodzi wysyłka "seller method", ale wynosi tyle samo)). W każdym razie, różnica między jednym a drugim modelem to jakieś 32$ i zastanawiam się czy różnica między modelami jest na tyle zauważalna, by warto było to dopłacać do Note :) 

Mój budżet to: im mniej tym lepiej, planowałam ok.800zł, zapłacę i stówkę więcej jak byłoby to coś wow, ale i mniej, jeśli miałabym za jakiś tam ułamek cala ekranu więcej przepłacać. 

Help :)

Rdn3 lepszy procek i większy ekran co do aparatu to nie wiem. Z xiaomi najlepsze aparaty są w serii mi. Godny uwagi jest jeszcze mi4 bo jest w dobrej cenie.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...