Skocz do zawartości

Zegarki MIUI


GeoT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post tutaj, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Próbuję na telefonie mojej żony (SGS2, najnowsza oficjalna aktualizacja MIUI zainstalowana) wrzucić na główny ekran zegarek z ikonką pogody. Jednak na telefonie ma ona jedynie jakieś dwa standardowe zegarki. Nie ma tych kilku innych, które mają ikonkę pogody po lewej, na środku albo po prawej. Przeglądałem stronkę z zegarkami i nigdzie ich tam nie widzę do pobrania. Skąd je wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że dobrze zrobiłeś?

Bo to dziwne.

O zegarkach jest tu: http://miuipolska.pl/miui-v5-3-10-25-pl/

Do pobrania tu: http://miuipolska.pl/miuipolska-dodatki ... je-google/

To instaluje dodatkowe ok 6 zegarków. Są to zegarki do widżetu 2x4 (dostępne w edycji widżetu).

A pogoda pojawi się po instalacji Pogody BZ (Weather BZ z Google Play).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wgrałem ponownie paczkę z polskimi aplikacjami a mimo to jak wyżej napisałem są tylko 2 zegarki. Spróbuję zrobić screena na jej telefonie i wrzucę tu. Może będzie lepiej wiadomo o co chodzi.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy są gdzieś dostępne inne wersje tego zegarka miui?

2.png

Kiedyś bez problemu można było znaleźć różne warianty, czarne, białe, kolorowe. Teraz w aplikacji motywy nie można nic znaleźć. Jest opcja szukaj ale chyba musiałbym znać chiński, żeby cokolwiek znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są gdzieś dostępne inne wersje tego zegarka miui?

2.png

Kiedyś bez problemu można było znaleźć różne warianty, czarne, białe, kolorowe. Teraz w aplikacji motywy nie można nic znaleźć. Jest opcja szukaj ale chyba musiałbym znać chiński, żeby cokolwiek znaleźć.

edytuj pulpit oraz kliknij na ikonke ustawien która pojawi sie na widgecie zegarka, otworzy sie market i masz zegareczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że pojawią się zegareczki... Różne, różniste... Ale mnie chodzi o różne warianty kolorystyczne dokładnie tego jednego jedynego Flip Clocka, że tak powiem, który jest widoczny na screenie, ktory zamieściłem. Bardzo mi się podoba ten zegar. Chciałbym mieć go w paru wariantach. np takiejpeg1-300x225.jpg

Kiedyś nie było problemu z instalacją całej paczki takich zegarków. Nawet na stronie miui.pl była paczka z takimi zegarkami, tylko że dużymi. W tym chińskim markecie z motywami znalazłem jedynie jeden, czarno czerwony. Kiedyś było ich dużo więcej. A tak na marginesie, czy nie ma wersji desktopowej tego sklepu z motywami? Jak Google Play? Na telefonie kiepsko się te motywy przegląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...