• 0
Sign in to follow this  
braders2

Jaki telefon wybrać budżet do 1200zl?

Question

Witam, 

poszukuje telefonu czego oczekuje to aparat, bateria do rozmów na Skype oraz niezawodnośc. Zastanawiam się nad xiaomi redmi Note 3 pro a xiaomi mi5. Jednak pierwszy z nich ma słaby aparat a drugi z kolei słabą baterię . Czy warto dopłacać do Mi5? Czy Note 3  pro będzie w zupełności wystarczający? Wizja kieszonkowego aparatu raczej nie wwchodzi w grę :)

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Aparat w redmi note 3 pro nie powala, ale nie jest też tragiczny, natomiast z tego co wiem mi 5 ma dobry aparat, ale ma słabą baterię co natomiast jest przeciwnością do redmi note 3 pro.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

• 0

Dlatego mam właśnie dylemat, ponieważ chciałabym dobry aparat jak i również dobra baterię ale żaden z tych modeli nie spełnia tego i nie wiem który lepiej wybrać. A może jjakaś inna propozycja?  

• 0

Zaufałbym przedmówcy, nie miałem mi 5 i o baterii jedynie słyszałem, ale skoro nie ma tragedii.

• 0

Telefon potrzebuję do takich czyności:

Surfowanie po internecie, skype nawet do 4h, filmy, zdjęcia robione telefonem jakości akceptowalnej do wywołania, czas pracy na baterii

Pomóżcie wybrać wady i zalety który z tych telefonów spełni moje oczekiwania

• 0

Oglądając bardzo dużo recenzji na temat RN3P oraz MI 5 moim zdaniem zdecydowanie lepiej wypada MI 5. 
Dlaczego ?

Aparat 
Quick Charge 3.0

ekran 5.15 *( dla mnie wydaję się być duży 5.5) 
wygląd 
USB-C

Edited by HeeDan

• 0

Na Skype nie raz rozmawiałem po 10h (rozmowy z narzeczoną przed snem) i wyłączałem nad ranem, bateria z 70% spadła może do 40% więc sam widzisz, że redmi note 3 pro ma dobrą baterię. Jak chcesz wymagający telefon to śmiało redmi note 3 pro, a jak niekoniecznie to śmiało mi5. Jedyne zdjęcie jakie mogę dodać to to, może jakoś pomoże. 6863000c1d19f05a0e1eaf88ebf51136.jpg

• 0
3 godziny temu, Drakoon34 napisał:

Jak chcesz wymagający telefon to śmiało redmi note 3 pro, a jak niekoniecznie to śmiało mi5.

wg Ciebie redmi note 3 pro jest lepsze od MI5??

• 0
wg Ciebie redmi note 3 pro jest lepsze od MI5??

Skądże, bardziej chodziło mi o wymagania dotyczące baterii, polecam oba telefony, ale korzystam aktualnie tylko z jednego i wiem jak długo trzyma bateria.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this