Jump to content
  • 0

Jaki telefon wybrać budżet do 1200zl?

Question

Witam, 

poszukuje telefonu czego oczekuje to aparat, bateria do rozmów na Skype oraz niezawodnośc. Zastanawiam się nad xiaomi redmi Note 3 pro a xiaomi mi5. Jednak pierwszy z nich ma słaby aparat a drugi z kolei słabą baterię . Czy warto dopłacać do Mi5? Czy Note 3  pro będzie w zupełności wystarczający? Wizja kieszonkowego aparatu raczej nie wwchodzi w grę :)

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Aparat w redmi note 3 pro nie powala, ale nie jest też tragiczny, natomiast z tego co wiem mi 5 ma dobry aparat, ale ma słabą baterię co natomiast jest przeciwnością do redmi note 3 pro.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

• 0

Telefon potrzebuję do takich czyności:

Surfowanie po internecie, skype nawet do 4h, filmy, zdjęcia robione telefonem jakości akceptowalnej do wywołania, czas pracy na baterii

Pomóżcie wybrać wady i zalety który z tych telefonów spełni moje oczekiwania

• 0

Oglądając bardzo dużo recenzji na temat RN3P oraz MI 5 moim zdaniem zdecydowanie lepiej wypada MI 5. 
Dlaczego ?

Aparat 
Quick Charge 3.0

ekran 5.15 *( dla mnie wydaję się być duży 5.5) 
wygląd 
USB-C

Edited by HeeDan
  • 0

Na Skype nie raz rozmawiałem po 10h (rozmowy z narzeczoną przed snem) i wyłączałem nad ranem, bateria z 70% spadła może do 40% więc sam widzisz, że redmi note 3 pro ma dobrą baterię. Jak chcesz wymagający telefon to śmiało redmi note 3 pro, a jak niekoniecznie to śmiało mi5. Jedyne zdjęcie jakie mogę dodać to to, może jakoś pomoże. 6863000c1d19f05a0e1eaf88ebf51136.jpg

• 0
3 godziny temu, Drakoon34 napisał:

Jak chcesz wymagający telefon to śmiało redmi note 3 pro, a jak niekoniecznie to śmiało mi5.

wg Ciebie redmi note 3 pro jest lepsze od MI5??

• 0
wg Ciebie redmi note 3 pro jest lepsze od MI5??

Skądże, bardziej chodziło mi o wymagania dotyczące baterii, polecam oba telefony, ale korzystam aktualnie tylko z jednego i wiem jak długo trzyma bateria.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...