Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

czy ktoś mógłby mnie poratować i wyciągnąć aplikację Konto Xiaomi? Zagalopowałem się przy usuwaniu i teraz nie mogę korzystać z motywów. 

Będę wdzięczny. Pozdrawiam 

Opublikowano

@cukru Mam już ułożony ROM i ustawione wszsystkie aplikacje jako systemowe, po wgraniu ROMu czeka mnie zabawa z tym na nowo :/ A po perypetiach z nie synchronizującymi się aplikacjami wolę nie ruszać ;)

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...