Blom Opublikowano 7 Września 2016 Opublikowano 7 Września 2016 Cześć, czy ktoś mógłby mnie poratować i wyciągnąć aplikację Konto Xiaomi? Zagalopowałem się przy usuwaniu i teraz nie mogę korzystać z motywów. Będę wdzięczny. Pozdrawiam
Blom Opublikowano 7 Września 2016 Autor Opublikowano 7 Września 2016 @cukru Mam już ułożony ROM i ustawione wszsystkie aplikacje jako systemowe, po wgraniu ROMu czeka mnie zabawa z tym na nowo :/ A po perypetiach z nie synchronizującymi się aplikacjami wolę nie ruszać
Rekomendowane odpowiedzi