yokoufo Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Witam, Mi4c testuję od kilku dni i dzisiaj pierwszy raz przeprowadziłem wideorozmowę na messengerze fb między mi4c a moto g. Oba telefony w tym samym pokoju, jeden router wi-fi. Problem jest taki że obraz z mi4c przez sekundę-dwie jest ok, a potem robi się straszna pikseloza. Po pokręceniu telefonem na chwilkę znowu jest ładniej ale jak tylko zatrzymam się na jednym punkcie (twarz) to zaraz znowu się psuje. To nie wygląda tak że jest problem z płynnością obrazu czy jakością internetu, raczej zmiana ustawienia ostrości obrazu. Czy jest to kwestia jakichś ustawień czy może softu? mam rom 7.5.4.0 Dzięki za odpowiedź
ZduneX25 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Opublikowano 27 Sierpnia 2016 Sprawdzenia na nowszym romie nie zaszkodzi, ja osobiście na MiPadzie i Mi4 nie mam podobnym problemów podczas wideo-rozmów fb.
Rekomendowane odpowiedzi