Skocz do zawartości

Brak aktywacji karty sim


Kruszyo

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że nie mam języka angielskiego. Mam po Polsku ale pisze że ustawiony rosyjski.Tlumaczenie mam MIUI Polska. Patrzę w ustawieniach i mam preferowany typ sieci LTE. A obecnie mam 3G... Przeważnie HSPDA+ czy cos. LTE nigdy mi nie złapało.

 

Edytowane przez Kruszyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kruszyo napisał:

Tyle że nie mam języka angielskiego. Mam po Polsku ale pisze że ustawiony rosyjski.Tlumaczenie mam MIUI Polska. Patrzę w ustawieniach i mam preferowany typ sieci LTE. A obecnie mam 3G... Przeważnie HSPDA+ czy cos. LTE nigdy mi nie złapało.

 

To zmień system, na MIUI Polska/EU, bo pewnie masz jakiś syf od chińskiego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, mrosi napisał:

To zmień system, na MIUI Polska/EU, bo pewnie masz jakiś syf od chińskiego sprzedawcy.

Wątpię ponieważ nie miałem zadnych zbędnych śmieci ani nic.

Co do systemu moge dostarczyć następujące SS. Oceńcie czy to jest poprawna wersja systemu. Kontynuując temat macie jakieś inne rozwiazanie?

14111987_1220227438029454_1563823991_n.png

14112112_1220227468029451_462528597_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kruszyo napisał:

 

Wątpię ponieważ nie miałem zadnych zbędnych śmieci ani nic.

Co do systemu moge dostarczyć następujące SS. Oceńcie czy to jest poprawna wersja systemu. Kontynuując temat macie jakieś inne rozwiazanie?

Wątpię, że wiesz o czym piszesz. Jeśli napisałem, że masz syfiasty ROM, to tak właśnie jest. Bynajmniej, nie wynika to z mojego przeświadczenia o nieomylności, a z doświadczenia - blisko trzyletniego "pobytu" w społeczności MIUI. Powtarzam więc - masz syfiasty ROM. Twoje zrzutu tylko tego dowiodły.

Poszukaj na Forum informacji w jaki sposób zainstalować dobry ROM, ewentualnie jak odblokować bootloader. Jak znam życie, a co ma miejsce w 99% przypadków, jak zainstalujesz właściwy ROM MIUI Polska/EU, problemy znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kruszyo napisał:

To jak się za to zabrać? Nie chcę uceglić telefonu i stracić danych :P Dodam, że jestem ciemny w tych sprawach. 

Zacznij od przeszukania Forum, nie od zakładania nowych tematów jak popadnie. Poradnik masz tutaj:

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...