Skocz do zawartości

Statyw do selfie


wulfel

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio coś takiego córce, statyw teleskopowy około 1metra długości, po rozpakowaniu oczywiście musiałem sprawdzić działanie i niestety po wpięciu jacka do gniazda słuchawek brak reakcji na przycisk. Używa może ktoś czegoś podobnego na Mi4c bo na LG córki działa a Mi4c reaguje tylko podświetleniem dolnych przycisków, gniazdo sprawne bo muzyka na słuchawki idzie w ustawieniach nic nie znalazlem. Szukajka nic nie znalazła więc zostaje pytanie do użytkowników czy jest taka opcja w naszych telefonach, z góry dziękuję.      Mi4c. Miui 8 by xiaomi.eu 6.8.11 (rozwojowa)

Screenshot_2016-08-17-17-49-18-921_com.miui.gallery.png

Screenshot_2016-08-17-17-49-32-300_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem teraz w ustawieniach przycisk głośności pod spust migawki ale dalej nie działa, no nic widać że xiaomi ma to inaczej rozwiązane, puki co to chętni na taki statyw niech się wstrzymają z zakupem na Allegro chyba że coś sie zmieni w tym temacie. Sprawdzalem go tylko z LG Spirit i działa dobrze.                [Mi4c]

Edytowane przez wulfel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.08.2016 o 23:16, magyarek napisał:

Mam taki zwykły kijek za 5 złotych z bazaru, działa aż miło bez żadnych dodatkowych ustawień. Wpinam jacka i naciskam guzik. Więc wygląda na to, że jest taka opcja :) 

Tak, tylko jesteś chyba na Miui 7 a ja na 8, zobaczę wieczorem co pokaże najnowszy room. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...