Jump to content

Statyw do selfie


wulfel

Recommended Posts

Kupiłem ostatnio coś takiego córce, statyw teleskopowy około 1metra długości, po rozpakowaniu oczywiście musiałem sprawdzić działanie i niestety po wpięciu jacka do gniazda słuchawek brak reakcji na przycisk. Używa może ktoś czegoś podobnego na Mi4c bo na LG córki działa a Mi4c reaguje tylko podświetleniem dolnych przycisków, gniazdo sprawne bo muzyka na słuchawki idzie w ustawieniach nic nie znalazlem. Szukajka nic nie znalazła więc zostaje pytanie do użytkowników czy jest taka opcja w naszych telefonach, z góry dziękuję.      Mi4c. Miui 8 by xiaomi.eu 6.8.11 (rozwojowa)

Screenshot_2016-08-17-17-49-18-921_com.miui.gallery.png

Screenshot_2016-08-17-17-49-32-300_com.miui.gallery.png

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłem teraz w ustawieniach przycisk głośności pod spust migawki ale dalej nie działa, no nic widać że xiaomi ma to inaczej rozwiązane, puki co to chętni na taki statyw niech się wstrzymają z zakupem na Allegro chyba że coś sie zmieni w tym temacie. Sprawdzalem go tylko z LG Spirit i działa dobrze.                [Mi4c]

Edited by wulfel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.08.2016 o 23:16, magyarek napisał:

Mam taki zwykły kijek za 5 złotych z bazaru, działa aż miło bez żadnych dodatkowych ustawień. Wpinam jacka i naciskam guzik. Więc wygląda na to, że jest taka opcja :) 

Tak, tylko jesteś chyba na Miui 7 a ja na 8, zobaczę wieczorem co pokaże najnowszy room. 

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...