Skocz do zawartości

MI4 vs MI4c vs Redmi 3s


czarek334

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić telefon do max 700 złotych, a w tej cenie chyba najrozsądniej kupić Xiaomi. Jednak nie wiem który z nich będzie najlepszy. Zakładam nowy temat gdyż nie mogłem nigdzie znaleźć porównania z 3s. 

Zależy mi na płynnym działaniu podczas normalnego użytkowania telefonu (z wyjątkiem snapchatu). Prosiłbym o podanie również wariantu ram oraz udzieleniu informacji czy warto kupować 3gb. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4C

- najwydajniejszy

- dobry aparat

- plastikowy

- wersja premium z xiaomi

- brak obsługi kart sd

Mi4

- mniej wydajny od Mi4c

- dobry aparat

- bardzo dobre wykonanie

- wersja premium z xiaomi

- brak obsługi kart sd

Redmi

- najmniej wydajny

- dual sim

- czytnik linii papilarnych

- obsługa kart sd

- budrzetowiec

Odpuść sobie redmi 3 s. Albo Mi4 albo Mi4c. W codziennym działaniu każdy z nich będzie śmigał. Mi4 mojej żony bez problemy snapchata obsługuje płynnie. Mi4 i Mi4c to seria premium. 3GB to tylko jak ci potrzeba , w codziennym urzytkowaniu 2GB spokojnie wystarczy , no ale jak patrzeć w perspektywie to bym brał 3GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma cena do tego czy to był/jest premium? Nie rozumiem myślenia, że nie jest "już" premium - no to albo był i nadal jest, albo nie był i nie jest. Mi4c nie był też całkiem niedawno wypuszczony, bo rok już ma. Ceny są duże na początku, a później dynamicznie spadają. Idąc tropem myślenia o cenie, redmi 3s będzie najlepszy bo najdroższy, a mi4 to już też nie premium, "bo cena".

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...