Skocz do zawartości

problem z czujnikiem zbliżeniowym mi4


bastard79

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nagle pojawił mi się dziwny problem z czujnikiem, otóż po naciśnieciu przycisku power pojawia sie ekran blokady, a po odblokowaniu pojawia się informacja że czujnik jest zasłoniety i zeby nacisnąć volume+ i back - po nacisnieciu działa normalnie, ale problem w tym ze musze to robić przy kazdym odblokowaniu. Poza tym gdy nawiąże połączenie głosowe wychodzące lub przychodzące ekran się wyłącza do czasu zakończenia połączenia. :(

robiłem test i po właczeniu powerem gdy pojawia sie ekran blokady, to nie odblkokowuje tylko zasłaniam palcem czujnik i pojawia się informacja jak po odblokowaniu telefonu ze czujnik jest zasloniety, a wiec czujnik działa prawidłowo wobec czego zastanawiam się czy dzieciak mi nie wlaczyl p-rzypadkiem jakiejs opcji z czujniekiem albo coś, bo maluch naciskal wszystko jak popadnie, a do tego jeszcze obslinił głosnik - moze to tez ma jakiś wpływ ??

 

poradzcie co robić, gdzie szukac przyczyny ? czy to obstawiacie jakis problem softowy czy jednak hardware ? jest w miui w ogole gdzies opcja wyłaczenia czujnika ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem przypadkowe użycie, info o czujniku nie pojawia się przy odblokowywaniu, ale nadal nie mozna wykonywac połączeń, jak wybieram numer to robi sie czarny obraz i d*pa, jezeli nikt nie odbierze, wlaczy sie poczta to obraz jest caly czas czarny i jedyny ratunek to restart :/

 

można gdzieś w ogole wyłączyć ten czujnik całkowicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...