Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją Redmi Note 3 Prime


JustMc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam telefon Xiaomi Redmi Note 3 Prime. W kwietniu, odblokowalem BL poprzez kod z Chin, udało mi się wgrać poprzez fastboota TWRP a następnie aktualizację 6.4.7. Od tamtej pory każdorazowo sprawdzam aktualizacje - jest brak reakcji nadal każe sprawdzić, a przy kliknięciu pobierz aktualizację xiaomi.eu jest błąd pobierania. Spróbowałem pobrać roma z miuipolska jednakże za chiny ludowe telefon nie odpala się w recovery. Po wybraniu opcji uruchom w recovery telefon myśli i myśli aby wkońcu uruchomić się normalnie.

Wgrana wersja TWRP - hennesy.

Ktoś może wie co i jak z tym możnaby zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fastboot urządzenie jest rozpoznane, jednak przy tym poleceniu fastboot oem device-info wyskakuje unknown command.

Zrzut ekranu 2016-07-26 11.54.33.png

Do recovery niemogę wejść ani manualnie, ani przez menu aktualizacji. TWRP próbowałem wgrać poprzez fastboot już 3x, Operacja "niby" zakończona pomyślnie za każdym razem ale TWRP nadal brak w telefonie. Już nawet próbowałem ponownie odblokować fona przez Mi Unlock ale przy 50% wyskakuje błąd (mam konto w pełni uzupełnione i potwierdzone).

Edytowane przez JustMc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JustMc napisał:

Do recovery niemogę wejść ani manualnie, ani przez menu aktualizacji. TWRP próbowałem wgrać poprzez fastboot już 3x, Operacja "niby" zakończona pomyślnie za każdym razem ale TWRP nadal brak w telefonie. Już nawet próbowałem ponownie odblokować fona przez Mi Unlock ale przy 50% wyskakuje błąd (mam konto w pełni uzupełnione i potwierdzone).

Mnie też nie udało się ani razu zainstalować TWRP przez PC. Za każdym razem musiałem korzystać z Flashify. I tu za każdym razem wszystko przebiegało bez zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JustMc napisał:

Flashify to ta apka na androida? Jezeli tak to probowalem ale roota wymaga czego moj fon nieposiada - tak mi przynajmniej krzyczy

Tak. Czyli musisz zrobić Root albo zainstalować chiński ROM dev, który ma Roota "wbudowanego". Poszukaj na Forum, są tam poradniki jak to wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...