Jump to content

ViperFX

supermonter
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Nie wiem bo ViperFX działa bez problemu z muzyka miui. Nie ma powodu by nie działało bo viper to procesor dźwięku nie ma znaczenia jaki odtwarzacz. Jednak odtwarzacze mają swoje korektory które mogą blokować inne. Dlatego napisałem o wyłączeniu Profilu płaski by nie blokować Vipera. Jeśli w a muzyce miui nie masz dźwięku z ViperFX to problem jest u Ciebie czyli w porcie MIUI.

Wysłane z Xiaomi MI 2

Tak bo jak były porty to dodawałem Vipera do romu i działał bez problemu bo sam to sprawdzałem i robiłem. Obecnie nie dodaję Vipera bo przeszliśmy na stabilne romy aczkolwiek za jakiś czas wrzucę go ponownie do romu.

• 2 weeks later...
Tak, biblioteki pobrane, próbowałem z trybem kompatybilności a jednak fx nie działa

Wysłane z S4

Biblioteki mają być zainstalowane pod dany procesor, nie pobiera się żadnych bibliotek. Nie wiem czy masz i9500 czy i9505. Wgrywajac złe biblioteki nie będzie działał Ci viper.

Wysłane z mojego MI 2A

Przepraszam pomyłka. FX daje komunikat ze trzeba zainstalować biblioteki wiec klikam ok biblioteki się instalują. Potem restart i fx nie działa

Wysłane z S4

Dobre biblioteki instalujesz pod swój procesor? Masz 4 do wyboru.

Wysłane z mojego MI 2A

Wybieram silnik efektów na b. wysoką jakość ta wersja fx-a sama automatycznie dobiera biblioteki do procesora

Wysłane z S4

Aaaaaaaa wszystko wyjaśnia. Może najnowsza wersja nie jest kompatybilna wgraj tą ze strony miuipolska.pl

Wysłane z mojego MI 2A

podepnę się pod temat.

u mnie na S2 instaluje się w CWM normalnie ale po uruchomieniu systemu nie mam żadnej aplikacji.

Próbowałem instalować z wpie cach i nie ma różnicy.

Plik viperfx.....apk jest w system/app

podepnę się pod temat.

u mnie na S2 instaluje się w CWM normalnie ale po uruchomieniu systemu nie mam żadnej aplikacji.

Próbowałem instalować z wpie cach i nie ma różnicy.

Plik viperfx.....apk jest w system/app

moze masz w ustawieniach?

Viper w ustawieniach jest tylko w MI-2 i MI-2A bo go tam sam dodaję. Reszta może instalować osobno jako apkę na pulpicie.

wiem ale jak gosc nie ma apki na pulpicie myslalem ze moze sie znalezc w ustawieniach :P juz wiem ze sie tam nie znajdzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...