Skocz do zawartości

Czy warto teraz kupowć Mi4 w wersji 2GB LTE? Można gdzieś znaleźć wersję 3GB?


Diabl0pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zastanawiam się nad zmianą mojego wysłużonego Xiaomi Mi2S na coś nowszego, ale bez przesadnego wydawania pieniędzy. Jako że na xiaomiforsale.com wersja 2GB jest w cenie około 600 zł, bardzo mnie zainteresował ten telefon. Czy 2GB dla takiego telefonu wystarczy, czy może ktoś wie gdzie znaleźć wersję 3GB z jakiegoś sprawdzonego źródła?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko starczy. Pytanie czy warto płacić na xfs 600zl, skoro i tak już z Chin idzie i jest możliwość naliczenia VAT, a w normalnym sklepie w Chinach można wyrwać za 550 z gwarancją braku VAT

Gdzie na XFS doliczają VAT? Przecież to na sklep do nich przychodzi, a później następuje wysyłka do klienta.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kulig007 napisał:

Aaaa taka sytuacja. To nawet nie wiedziałem. Czyli żaden interes od nich zamawiać.

Wysłane z mojego MI 4W

Ta, aktualnie, dopóki nie wprowadzą zakupów w $$ zamiast euro to żaden biznes :P. No i nadal nie rozgryźli nic na VAT, wiec zakupy aktualnie tracą jakikolwiek sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 2Gb czy 3GB? to znaczy do czego ma Ci służyć smartfon, jako posiadacz Mi4 3GB LTE, jeżeli chodzi o parametry nie miał by oporów aby się przesiąść na np. Redmi 3 z 2GB (ahh... ta bateria),ale mój Mi4 jest taki piękny z drewnianymi pleckami że tylko to mnie powstrzymuję przed wymianą :P, ponieważ wizualnie Redmi mi się mniej podoba,zapewne od razu wpakowałbym go w jakiś pokrowiec :).Zobacz tutaj

http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-IPS-1920-1080P-Screen-Qualcomm-Quad/311331_1967664571.html?storeId=311331

Wersja 2GB za ok 510zł + ewentualny Vat ok 110 zł,lub 510zł + ok 60 zł wysyłka z przepakowaniem i bez Vat-u, szczerze przy takiej kwocie wziąłbym pierwszą opcje i modlił się aby nie było Vat :P.Jeżeli nie zależy Ci na LTE a na pamięci 3GB/64GB to tutaj masz za ok 680 zł,w tej opcji nie ma wysyłki z przepakowaniem, więc możesz ale nie musisz mieć doliczony Vat ok 140 zł

http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-1920-1080P-Snapdragon801-Quad-Core-3GB/311331_32382763521.html?storeId=311331

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, głównym moim zamiarem przy zakładaniu tego tematu było dowiedzenie się, czy "tylko" 2GB może jakoś upośledzić działanie tego telefonu i gdzie ewentualnie znajdę wersję 3GB i na te pytania na szczęście znalazłem odpowiedź. :)

Chyba jedynym problemem może być to, że tańsza wersja ma 16GB pamięci, ale spróbuję sobie to jeszcze przekalkulować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będę miał podobnych problemów z pamięcią w wersji 16GB, jakie mam teraz z 32 gigowym Mi2S to bardzo chętnie wybiorę tańszą opcję.

Z jakiegoś powodu na Mi2S mimo zajętych około 5GB pamięci, otrzymuję komunikat o braku miejsca na dysku dla nowych aplikacji. Nie wiem w jaki sposób mógłbym rozszerzyć partycję dla aplikacji, więc tak naprawdę aktualnie bardzo oszczędnie korzystam z tego telefonu. No ale przynajmniej mam dużo miejsca na zdjęcia i piosenki. ;DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...