Skocz do zawartości

Uchwyt samochodowy Mi Max


bandz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moze komus sie przyda ta informacja

Znalazlem bardzo dobry i solidny uchwyt do naszej bestii - bo w koncu maly nie jest

Zamawialem z allegro dwa razy uchwyty i albo pasowal ale konstrukcja powodowala ze telefon latal po calej szybie ze wzgledu na ilosc przegubow

albo sprzedajacy podawali niepradziwe wymiary rozstawu szczek.

W koncu trafilem na ideal jak dla mnie Forever CH 110 - rozstaw szczek 110 mm - moj mi max z etui nillkina ma kolo 9,4 mm

Dwa gietkie polaczenia ale bardzo sztywne,

Kupilem na Allegro na tej aukcji

 

 

uchwyt-samochodowy-na-smartfon-nawigacje-forever-ch-110-b-iext29187184.jpg

uniwersalny-uchwyt-samochodowy-forever-ch110-przeworsk-188661852.jpg

Edytowane przez bandz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 18.07.2016 o 18:03, bandz napisał:

Witam

moze komus sie przyda ta informacja

Znalazlem bardzo dobry i solidny uchwyt do naszej bestii - bo w koncu maly nie jest

Zamawialem z allegro dwa razy uchwyty i albo pasowal ale konstrukcja powodowala ze telefon latal po calej szybie ze wzgledu na ilosc przegubow

albo sprzedajacy podawali niepradziwe wymiary rozstawu szczek.

W koncu trafilem na ideal jak dla mnie Forever CH 110 - rozstaw szczek 110 mm - moj mi max z etui nillkina ma kolo 9,4 mm

Dwa gietkie polaczenia ale bardzo sztywne,

Kupilem na Allegro na tej aukcji

 

 

uchwyt-samochodowy-na-smartfon-nawigacje-forever-ch-110-b-iext29187184.jpg

uniwersalny-uchwyt-samochodowy-forever-ch110-przeworsk-188661852.jpg

A nie zasłania przycisku Power? Bo już testowałem jeden taki uchwyt, który nie miał dostępu do powera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okolo miesiacu odkleil mi sie od szyby. Jezdze okolo 40 km dziennie niby asfalt ale doly sie zdazaja. Przycisk power nie jest zasloniety , ale ja mam caly czas wybudzony bo latam na yanosiku

Polaczenia sa sztywne ale ze wzgledu na usytuowanie uchwytu po lewej stronie przedniej szyby dolna czesc opiera sie podlaczonym kabel zasilania  o kokpit. 

Ogolnie jak pisalem jestem zadowolony , jak na wymiary uwazam ze jest stabilnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 29.08.2016 o 07:50, bandz napisał:

Na kratke wentylacyjna to slaby pomysl. Kazde nierownosc = kiwajacy sie telefon.

 

Czy ja wiem? Mam na kratce Blue Stara od lat, wpierw woziłem w nim Galaxy S5, teraz wożę w nim Mi Max (idealnie pasuje rozmiarowo) i jakoś specjalnie się nie buja ;)

X.

skorzany-uchwyt-samochodowy-blue-star-do-pda-gsm-15cm-9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2016 o 11:52, infy1995 napisał:

Moje pytanie brzmi czy taki uchwyt magnetyczny nie uwali telefonu w sensie nie uszkodzi pamieci czy czegos?

Ja mam coś takiego:

https://saturn.pl/telefony-i-smartfony/uchwyt-samochodowy-xqisit-air-vent-magnetic-plus-21507-1?querystring=uchwyt magnety

Minusy:
Mało estetyczna naklejka,
Mały minusik w max'ie - rzadko trafiam na naklejkę palcem bo jest umieszczona na samym środku telefonu. W poprzednim telefonie, który był sporo mniejszy bardziej przeszkadzała grubość krążka na telefonie,

Plusy:
Byłem zaskoczony jak solidnie trzyma telefon,
Montaż/demontaż telefonu jedną ręką,
Pion/poziom - wszystko jedno, zależy jak się przyłoży,
Brak uszkodzeń pamięci czy czegoś  (to już drugi telefon - w zestawie są dwa krążki do naklejenia) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Magnes dobrze trzyma - sam sprawdzałem u siebie ale na kratkę to zły pomysł bo albo grzeje albo chłodzi telefon i zasłania cały wylot. Są magnesy przyklejane ale trzeba mieć wielką furę aby nie fon nie zasłonił połowę tablicy :) U mnie idealnie sprawdza się położenie telefonu na zegarach, zasłania mniej istotne rzeczy ale jest w idealnym miejscu na nawigację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...